Міський голова Львова вкотре анонсував будівництво сміттєзаводу

14:20 8 червня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Андрій Садовий заявив у четвер: «Наша задача, щоб ми цього року завершили весь об’єм робіт по проектуванню і приступили до першої черги робіт по будівництву заводу».

У Львівській міськраді повідомили в четвер, 8 червня: «Під час сьогоднішнього засідання сесії Львівської міської ради міський голова Львова Андрій Садовий поінформував депутатів про співпрацю міста з французькою компанією «Еджіс». Зокрема, мер наголосив на важливості процесів, які є по визначенню ділянки для заводу з переробки твердих побутових відходів, рекультивації полігону в Грибовичах, а також робіт щодо укріплення дамби».

Дослівно ж Андрій Садовий запевнив у четвер: «У нас є хороша динаміка по співпраці з нашими колегами з «Еджіс». Як ви знаєте, «Еджіс» провели аналіз всіх тих ділянок, які пропонувалися, і вони зупинились на ділянці ТЕЦ -2. На сьогоднішній день ми вже фантино маємо розроблене техніко-економічне обґрунтування, і наступний крок – це є проектування. Наша задача, щоб ми цього року завершили весь об’єм робіт по проектуванню і приступили до першої черги робіт по будівництву заводу».

Міський голова також укотре нагадав: «Завод передбачає три фази. Перша – це комплекс по механіко-біологічній переробці, другий – компостування. Третій комплекс – це є спалення. Третій комплекс самий вартісний, тому що приблизна вартість третього комплексу буде складати до 100 мільйонів євро. Це по тих цінах, які ми сьогодні бачимо».

Андрій Садовий також зазначив: «Підтверджує свою співпрацю з містом Європейський інвестиційний банк в сумі 75 мільйонів. І, як ви знаєте, також рішення на форумі у Львові було прийнято ЄБРР, які готові надати місту додатково 20 мільйонів євро на питання по вирішенню проблеми з твердих побутових відходів. Це будуть кошти, які підуть в першу чергу і на рекультивацію, і на програму «Zero» waste, щоб ми навчились сортувати сміття.

Міський голова також запевнив: «По рекультивації полігону компанія «Еджіс» свої проектні пропозиції подала в «Гірхімпром» і ми очікуємо, що в скорому часі Інститут «Гірхімпром» адаптує ці всі напрацювання і передасть їх на експертизу. І вже після експертизи буде дозвіл на початок будівельних робіт».

Андрій Садовий додав: «Також закінчилась більш ніж піврічна епопея по будівництву дамби на полігоні, тому що ми хвилювались, що інфільтрати можуть просто вихлиснутись. Слава Богу, що цей проект, який був розроблений профільним інститутом, пройшов державну експертизу. Після державної експертизи ми отримали висновок ДАБІ України. І сьогодні легітимно продовжуються всі роботи в цьому напрямку».

Про це повідомили сьогодні, 8 червня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

18:56 22 вересня 2020 р.

У Львові створили онлайн карту розміщення контейнерів для органіки

ЛКП «Зелене місто» створило карту розміщення контейнерів для органіки. Тепер усі охочі можуть побачити онлайн, де розміщені найближчі контейнери для окремого збору харчових відходів біля їх будинку.

Рубрика: Ситуації

16:57 22 вересня 2020 р.

Президент України присвоїв почесне звання чотирьом мешканцям Львівщини

Сьогодні, 22 вересня, відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського голова Львівської ОДА Максим Козицький вручив державні нагороди представникам Львівщини.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу