Міський голова Львова стверджує: «Немає куди вивозити сміття»

13:00 8 червня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Андрій Садовий заявив у четвер: «Ми знаходимся в критичній ситуації».

У Львівській міськраді повідомили в четвер, 8 червня: «Сьогодні під час пленарного засідання сесії Львівської міської ради міський голова Львова Андрій Садовий надав депутатам інформацію щодо стану вивезення твердих побутових відходів з міста».

Зокрема, Андрій Садовий заявив: «Ми знаходимося в критичній ситуації. Вчора цю тему я обговорював під час зустрічі з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом. Ми, на превеликий жаль, так і не отримали змоги кожного дня системно вивозити відходи».

Міський голова також стверджував: «Щоб ви розуміли, з часу підписання меморандуму вже скоро минає два місяці. Там стоїть чітка цифра 570 тонн щоденно. Ми реально маємо сьогодні змогу вивозити 80 тонн. Це невеликий об’єм, який приймає Новояворівськ, невеликий об’єм, який приймає Буськ, невеликий об’єм, який приймають ще ряд інших міст. Це невеликі об’єми».

Андрій Садовий також зазначив: «Можливо, ситуація ще трошки зміниться, бо інші громади мають можливість приймати рішення. Але вона не вирішиться на весь об’єм 570 тонн. І я це озвучував, коли ми цей меморандум підписували в присутності Віце-прем’єр-міністра, тому що таких можливостей область не має».

Міський голова також запевнив: «Я вчора озвучував це Прем’єр-міністру України. І я вважаю, що критично важливо, щоб ми були усвідомленими і підтримували ідею, яка була озвучена тут в сесійній залі, – щоб була відновлена робота пресувальної станції. Тому що вона безпечна і екологічна, і до неї нема великих зауважень. Тим більше, що вона дає можливість вивозити пресовані відходи на територію сусідньої області, де є полігон для зберігання пресованих відходів. Це є задача, яка зараз стоїть перед керівником департаменту з поводження з твердих побутових відходів. Як ви знаєте, з вівторка на цій посаді працює наш з вами колега Іван Рудницький, який погодився очолити департамент. Робота надзвичайно складна, тому що ви, напевно, бачите, що робиться з майданчиками у місті Львові».

Андрій Садовий також повідомив: «Станом на сьогодні у нас переповненими є 412 майданчиків. Це 33 відсотки. І якщо такі компанії, як «Грінера», 100% вивезла свої майданчики, ще подібна ситуація є на ЛКП «Спецкомунтранс» – у них всього 14 майданчиків є невивезені, то критична ситуація є по компанії «АВЕ». Вони сьогодні мають невивезеними більше як 200 майданчиків».

Міський голова також зазначив: «Критична ситуація є по компанії «Санком». В них до 100 майданчиків є не вивезено. Компанія «ДВ Еко» фактично працює тільки з ОСББ і має перенакопичення на 33 майданчиках. І фактично припинила вивезення відходів компанія «САТ», яка вже більше місяця взагалі не вивозить, бо нема куди вивозити».

Андрій Садовий також поінформував: «Було засідання комісії з надзвичайних ситуацій Франківського району, тому що «САТ» вивозив як правило відходи з Франківського району. Прийнято рішення укласти тимчасові угоди з іншими компаніями-перевізниками. Тому цей об’єм сьогодні пробують вивозити компанія «Грінера» і наше ЛКП «Спецкомунтранс».

Міський голова також зазначив: «Найбільша проблема – нема куди вивозити сміття. Просто фізично нема куди. Ситуація критична. Тому без запуску можливості пресування і обмотування поліетиленом і далі вивезення, я не бачу інших можливостей».

Про це повідомили сьогодні, 8 червня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

15:53 19 квітня 2021 р.

19 додаткових відеокамер фіксації порушень на дорогах Львівщини: де саме

Стартували роботи із влаштування комплексів автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху на автомобільних дорогах державного значення Львівської області. Фіксувати правопорушення на автошляхах області будуть камери у кількості 21 одиниці, з яких 3 камери вже працюють на дорозі М-06 Київ – Чоп у Солонці та Буську. Їх встановили наприкінці минулого року.

Рубрика: Ситуації

13:14 19 квітня 2021 р.

Козицький нагадав Садовому, що уряд не дозволяв роботу непродовольчих ринків та терас у Львові

Робота непродовольчих ринків та терас суперечить положенням Постанови КМУ від 9 грудня 2020 р. №1236. Тобто у разі порушень цих положень Нацполіція має повне право застосовувати адміністративні покарання.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу