Садовий сподівається повернути трамваї на Пасічну влітку

15:00 5 лютого 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Міський голова Львова запевнив: «В цілому я задоволений тими роботами, які виконані сьогодні».

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 5 лютого: «На вулиці Личаківській продовжують роботи з капітального ремонту дорожнього покриття та заміни усіх підземних комунікацій. Для проїзду транспорту повністю відкрито ділянку від вулиці Круп’ярської до вулиці Котика, зокрема, відкрито для проїзду перехрестя вулиць Котика, Мучної й Личаківської. Сьогодні виконання робіт оглянув міський голова Львова Андрій Садовий».

Міський голова розповів на брифінгу: «В цілому я задоволений тими роботами, які виконані сьогодні. Підрядники дали обіцянку, що до кінця січня завершать роботи і вийдуть на вулиці Мучну й Котика. Ця обіцянка витримана. Сьогодні проїзд уможливлений».

Андрій Садовий також зазначив: «Наступний етап – це дійти до вулиці Черемшини. Ця робота буде тривати два місяці. Є складність у тому, що дуже великі скальні породи. Сам колектор йшов змійкою, тепер ми його прокладаємо прямо. Вже підрядники зламали два бури. Не відомо, як буде далі».

Міський голова також повідомив: «Плануємо на літо вийти на відновлення проїзду до вулиці Пасічної, щоб відновити роботу трамваю. Дуже складні роботи. Таких робіт у нас складних ще не було – щоб у складній породі робити канали для колектора і всіх мереж.
Зараз ми працюємо з поліцією і буде чіткий план щодо схеми проїзду. Нема технології ремонту доріг без перекриття самої дороги. Колектор залягає глибоко, скальні породи. Мусимо перетерпіти, щоб мати кінцевий результат».

dailylviv.com

До теми

20:08 23 вересня 2020 р.

Міську владу Львова запідозрили у відмиванні понад пів млн грн на неіснуючому притулку для тварин

Ще 5 листопада 2012-го року було підписано договір і заплачено з місцевого бюджету понад 620 тис.грн (на той час за курсом – це 77 тис.доларів) на будівництво притулку для тварин на вул.Шевченка.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу