Міський голова Львова пообіцяв завершити до жовтня ще один ремонт

14:45 19 липня 2017 р.


Фото: tvoemisto.tv

Андрій Садовий запевнив: «Мешканці мали б бути задоволені».

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 19 липня: «На вулицях Зимновідській і Станційній тривають ремонтні роботи з реконструкції дорожнього покриття. Замовник ремонтних робіт – департамент житлового господарства та інфраструктури ЛМР. Виконує роботи генпідрядна організація ПрАТ «Львівське спеціалізоване будівельно-монтажне управління №1». Роботи розпочали у вересні 2016 року. Завершити планують у жовтні-листопаді 2017 року».

Сьогодні ці роботи оглянув міський голова Львова Андрій Садовий. На цих вулицях не було ні каналізації, ні мереж, ні якісного дорожнього покриття. Відтак, місто інвестує понад 14 мільйонів гривень, аби облаштувати тут якісну інфраструктуру. Також спільно з мешканцями буде облаштовано громадський простір», – поінформували також у міськраді.

Міський голова Львова Андрій Садовий зазначив: «Ми сьогодні оглядаємо виконані роботи в районі, який був забутий, бо тут не було ні дороги, ні каналізації, ні мереж. Ми давно підходили до виконання цих робіт, бо поруч залізниця, комфорт життя не є дуже добрий. Треба було встати на бік людей і їм допомогти. Виконаний великий об’єм роботи. Повністю зроблені мережі, прокладена дорога».

Андрій Садовий також запевнив: «Зараз ще поруч ми будемо вирішувати питання дороги на вулиці Станційній, бо вона використовується для вантажного транспорту, який перевозить сипучі матеріали, щоб правильно спланувати сам об’єм робіт, щоб мешканці мали комфорт. Роботою я задоволений. Виникла ідея ще поруч зробити якісний громадський простір. Думаю, мешканці всі долучаться і разом красиво все зроблять».

Міський голова також повідомив: «Ми будемо цього року робити, допоки це буде можливо. Та частина буде зроблена, а по вулиці Станційній ще є запитання, бо ми дивимось ще, щоб можливо з іншого боку зробити заїзд для вантажного транспорту, щоб був більший комфорт для мешканців. Проектна група активно включається в роботу. Ця дорога буде зроблена до жовтня. Робота хороша, мешканці мали б бути задоволені. Сама проектна частина цього комплексу – це понад 16 мільйонів гривень, але ми подивимось, на що ми вийдемо у кінцевому випадку. Думаю, буде коштувати менше».

Про це поінформували сьогодні, 19 липня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

21:35 26 листопада 2021 р.

У Львові продовжили посилений карантин через поширення коронавірусної хвороби

У Львові посилений карантин через поширення коронавірусної хвороби продовжили до 13 грудня. Напередодні обладміністрація попросила державну комісію з ТЕБ та НС не виводити регіон із "червоної" зони.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу