Міський голова Львова пообіцяв відкрити в серпні вулицю Личаківську

16:45 12 липня 2018 р.

  • 0
  • 939


Фото: city-adm.lviv.ua

Андрій Садовий запевнив: «На середину серпня вже відкриємо вулицю Личаківську повністю для проїзду автотранспорту, а з вересня відновимо курсування трамвайного маршруту».

Про це повідомили в четвер, 12 липня, в прес-службі Львівської міськради, міський голова Львова Андрій Садовий розповів під час звіту на сесії: «Ремонти доріг. На вулиці Личаківській – позитивна динаміка. Думаю, що з понеділка ми вже відкриємо проїзд з вулиці Долішньої на вулиці Личаківську. На середину серпня вже відкриємо вулицю Личаківську повністю для проїзду автотранспорту, а з вересня відновимо курсування трамвайного маршруту».

Андрій Садовий також зазначив: «Цього тижня виїжджав і оглядав роботи по дорозі, яка йде до Білогорщі. Два кілометри нової дороги в полі з нуля будуємо. Думаю, люди, які живуть на Левандівці, будуть втішені, бо швидкий, прекрасний виїзд».

Міський голова повідомив також: «Цього року також ми запланували зробити максимум на вулиці Замарстинівській, роботи тривають. Робимо вулиці Пластову, на площі Двірцевій закінчуємо всі тендерні процедури, хочемо навести порядок на площі перед нашим залізничним вокзалом. Там у планах будівництво великого паркінгу».

Андрій Садовий також розповів: «Міст Шевченка-Ковча, Головатого-Сулими – на жаль, багато часу забирають процедури щодо погодження документації, перевантажені інститути, не завжди якісна робота тих структур, які би мали робити проекти. Ми це побачили по вулиці Замарстинівській, де інститут Містопроект плануючи повністю капітальний ремонт дороги, не врахував ситуацію, яка є щодо грунтів, бо там є плавуни і чотири місяці треба було додатково витратити, але вони самі це погодились профінансувати, щоб знайти технологію, як роботи зробити, щоб не було біди для тих будинків, які є навколо. Знайшли хороший варіант. Роботи тривають».

Міський голова також запевнив: Торік ми зробили 92 малі та середні дроги. Цього року — 129 — це невеликі вулички в наших мікрорайонах. Тут відчувається і лобізм депутатів міської ради».

Андрій Садовий також зазначив: «Вулицю Шевченка треба робити швидше. Ми фіналізуємо фінансовий блок, але є кілька варіантів, які дадуть можливість навіть цього року зіграти тендер і почати роботи. Щодо сполучення з Левандівкою – треба робити, але є вузьке горло – це міст на Левандівку. Проблема фінансів: якби було більше коштів, ми би більше зробили».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

14:48 15 лютого 2019 р.

У Львові шукали вибуховий пристрій

У п’ятницю, 15 лютого, близько 10:57 на телефон служби 102 зателефонувала невідома особа та повідомила про замінування букмекерських кантор «Фаворит-Спорт» та «Парі-матч» на території всієї України.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 456

Останні новини

Чорні технології перейшли з телеекранів в інтернет, – експерт у Львові

Львівські патрульні зупинили 8-15 лютого 44 п’яних водіїв

У ЗМІ повертаються «темники», – голова ГО у Львові

Гіперболізація своїх досягнень – це чорні передвиборчі технології, – політолог у Львові

У Львові відкрили п’яту загальноміську виставку декоративних та співочих птахів

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Незалежність без декларативності

Рубрика: Політика

Курс - НАТО і ЄС

Рубрика: Політика

Гендерна політика влади - виклик для українського християнства

Рубрика: Політика

Порушення виборчого законодавства на Львівщині

Рубрика: Політика

Спогади Романа Яремкевича, друга "Вчителя"

Рубрика: Історія

Всі відео розділу