Міський голова Львова пообіцяв відкрити в серпні вулицю Личаківську

16:45 12 липня 2018 р.

  • 0
  • 846


Фото: city-adm.lviv.ua

Андрій Садовий запевнив: «На середину серпня вже відкриємо вулицю Личаківську повністю для проїзду автотранспорту, а з вересня відновимо курсування трамвайного маршруту».

Про це повідомили в четвер, 12 липня, в прес-службі Львівської міськради, міський голова Львова Андрій Садовий розповів під час звіту на сесії: «Ремонти доріг. На вулиці Личаківській – позитивна динаміка. Думаю, що з понеділка ми вже відкриємо проїзд з вулиці Долішньої на вулиці Личаківську. На середину серпня вже відкриємо вулицю Личаківську повністю для проїзду автотранспорту, а з вересня відновимо курсування трамвайного маршруту».

Андрій Садовий також зазначив: «Цього тижня виїжджав і оглядав роботи по дорозі, яка йде до Білогорщі. Два кілометри нової дороги в полі з нуля будуємо. Думаю, люди, які живуть на Левандівці, будуть втішені, бо швидкий, прекрасний виїзд».

Міський голова повідомив також: «Цього року також ми запланували зробити максимум на вулиці Замарстинівській, роботи тривають. Робимо вулиці Пластову, на площі Двірцевій закінчуємо всі тендерні процедури, хочемо навести порядок на площі перед нашим залізничним вокзалом. Там у планах будівництво великого паркінгу».

Андрій Садовий також розповів: «Міст Шевченка-Ковча, Головатого-Сулими – на жаль, багато часу забирають процедури щодо погодження документації, перевантажені інститути, не завжди якісна робота тих структур, які би мали робити проекти. Ми це побачили по вулиці Замарстинівській, де інститут Містопроект плануючи повністю капітальний ремонт дороги, не врахував ситуацію, яка є щодо грунтів, бо там є плавуни і чотири місяці треба було додатково витратити, але вони самі це погодились профінансувати, щоб знайти технологію, як роботи зробити, щоб не було біди для тих будинків, які є навколо. Знайшли хороший варіант. Роботи тривають».

Міський голова також запевнив: Торік ми зробили 92 малі та середні дроги. Цього року — 129 — це невеликі вулички в наших мікрорайонах. Тут відчувається і лобізм депутатів міської ради».

Андрій Садовий також зазначив: «Вулицю Шевченка треба робити швидше. Ми фіналізуємо фінансовий блок, але є кілька варіантів, які дадуть можливість навіть цього року зіграти тендер і почати роботи. Щодо сполучення з Левандівкою – треба робити, але є вузьке горло – це міст на Левандівку. Проблема фінансів: якби було більше коштів, ми би більше зробили».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:05 21 листопада 2018 р.

У «Львівелектротрансі» запропонували нові трамвайні маршрути

Представники «Львівелектротрансу» презентували на засіданні депутатської комісії інженерного господарства, транспорту, зв'язку та житлової політики можливу змінену схему руху на п’ятьох львівських трамвайних маршрутах.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 486