Міський голова Львова пообіцяв укріпити дамбу сміттєзвалища

13:48 3 лютого 2017 р.

Андрій Садовий запевнив: «Ми розпочнемо укрпілення дамби, яка відгороджує озера з інфільтратом від населених пунктів».

У Львівській міськраді поінформували: сьогодні, 3 лютого: «Міський голова Львова Андрій Садовий у традиційному відеозверненні повідомив, що незабаром на Львівському міському полігоні твердих побутових відходів у селі Великі Грибовичі розпочнуть укрпілення дамби, яка відгороджує озера з інфільтратом від населених пунктів».

Андрій Садовий такод запевнив: «Ми практично завершили вивезення накопиченого сміття з міста. Поточна очистка наразі відбувається в нормальному режимі. Однак, полігони Львівської області оголосили, що приймуть лише дуже обмежений об’єм сміття з міста. Мені залишається сподіватись, що більше нікому не прийде в голову ідея організовувати нову блокаду та ставити в критичне становище наше місто».

Міський голова Львова також розповів: «У  четвер ми разом з віце-прем’єр-міністром Кістіоном провели інспекцію Грибовицького полігону. Нам вдалось нарешті переконати селян, що подальше повне блокування доступу до полігону становить загрозу перш за все для них самих. Ми розпочнемо укрпілення дамби, яка відгороджує озера з інфільтратом від населених пунктів».

Міський голова Львова також розповів: «Окремо ведеться робота по ділянці на Яворівській «Сірці». Працює науково-експертна група на чолі з академіком Ігорем Юхновським, яка має дати свої остаточні висновки до 13 лютого. Ми повністю покладаємся на результати роботи фахівців і будемо приймати подальші рішення щодо цієї ділянки лише за погодженням з громадами тих міст та сіл, які є поруч з «Сіркою».

Про це повідомили сьогодні, 3 лютого, в прес-службі Львівської міськради. Як інформував «Щоденний Львів», віце-прем’єр зобов’язав укріпити дамбу й схил сміттєзвалища в Грибовичах.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів