Міський голова Львова пообіцяв учасникам війни нову програму

16:40 17 жовтня 2016 р.

Андрій Садовий анонсував у понеділок: «На найближчому засіданні сесії міської ради буде затверджена програма, яка буде активною в наступному році в новій редакції».

Як повідомили сьогодні, 17 жовтня, в прес-службі міськради, Андрій Садовий запевнив: «У цьому році на компенсаторний механізм ми передбачаємо 10 мільйонів гривень, а вже починаючи з наступного року буде 100 мільйонів гривень кожного року». 

Міський голова також пообіцяв: «Поза тим, ми будемо допомагати хлопцям, які пройшли війну, у можливості отримувати земельні ділянки у межах області. Ці, хто мають біду і мають важкі поранення, які не дають можливості працювати, і ті сім’ї, які втратили годувальників, чи хлопці-сироти, які пройшли війну, будуть отримувати помешкання».

dailylviv.com

До теми

15:29 3 грудня 2020 р.

Побачення у в'язниці: уряд змінив умови

Уряд змінив умови відвідування засуджених та осіб, узятих під варту, які тримаються в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах Державної кримінально-виконавчої служби України, а також надання таким особам побачень з родичами, адвокатами та іншими особам.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу