Міський голова Львова пообіцяв створити та очолити комісію щодо незаконних забудов

11:35 22 червня 2018 р.


Фото: facebook.com/ukroplviv

У ЛМР запевнили: «У Львівській міськраді буде створено комісію щодо незаконних забудов у Львові. Її очолить міський голова Львова Андрій Садовий».

Про це повідомили в п’ятницю, 22 червня, в прес-службі Львівської міськради. Міський голова Львова Андрій Садовий заявив сьогодні перед початком засідання виконавчого комітету ЛМР: «У нас достатньо успішно працювала комісія, яка мала врегульовувати всі проблемні питання з точки зору забудов. На превеликий жаль, ця комісія останнім часом не збиралася. В мене наступна пропозиція – будь ласка, підготуйте проект розпорядження, я особисто очолю цю комісію».

Андрій Садовий доповнив: «Заступниками цієї комісії будуть всі заступники міського голови. Якщо пан Печенко має бажання, також ми його включимо в цю комісію. Потрібно, щоби комісія відновила свою активну роботу, і заплануйте перше засідання. Тому що з людьми треба спілкуватись і роз’яснювати, дивитись, що, де ми можемо змінити, поправити. І не допустити порушень чинного законодавства».

Міський голова Львова зазначив також: «Слава Богу, сьогодні вже нема тої ситуації з незаконними забудовами, яка була два роки назад, коли державні структури видавали дозволи, не думаючи. Сьогодні порядку є більше в тій царині. Але ще лишається спокуса певних забудовників не брати до уваги зауваження людей. Мешканці Львова є основою міста Львова, тому їхня позиція для мене є домінантою».

Як інформував «Щоденний Львів», львів’янка оголосила голодування з приводу забудов.

dailylviv.com

До теми

09:06 15 червня 2021 р.

Сьогодні у Львові водоканал возитиме воду водовозками. Перелік вулиць

Сьогодні ЛМКП «Львівводоканал» буде проводити ремонтні роботи на водомережах. Внаслідок планових робіт буде призупинено подачу води до частини вулиць міста. Роботи триватимуть 15 червня з 10.00 до 24.00 год.

Рубрика: Ситуації

20:53 14 червня 2021 р.

Оголошено переможця на посаду голови Львівської митниці

Державна митна служба оприлюднила результати конкурсів на посади керівників 14 регіональних митниць, які були оголошені у квітні цього року. Переможців обирали за результатами тестування та співбесіди. Переможцем на посаду начальника Львівської митниці визначено мешканця Києва Іллю Ніжнікова.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу