Міський голова Львова пообіцяв порядок на вулиці Вернадського за два-три дні

15:45 20 грудня 2016 р.

Несанкціоноване сміттєзвалище на вулиці Вернадського

Несанкціоноване сміттєзвалище на вулиці Вернадського
Фото: galinfo.com.ua

У міськраді запевнили: «Збій з вивезенням побутового сміття з урн з центральної частини Львова відбувся у зв’язку зі зміною Галицькою районною адміністрацією перевізника».

Про це повідомили сьогодні, 20 грудня у міськраді. У ній також запевнили: «Міський голова Львова Андрій Садовий у розмові з журналістами зазначив, що побутове сміття з вулиці Вернадського буде прибрано за два-три дні».

Дослівно ж він повідомив: «Це є не сміттєзвалище. Я сьогодні зранку туди їздив. Є урни в Галицькому районі. У нас змінився перевізник – було АВЕ, зайшла інша компанія. Не уклали угоду через ті чи інші причини, і тому це сміття з урн – пластик, папір – привозили там на територію і висипали».

Андрій Садовий також поінформував: «Сергій Бабак отримав доручення провести службове розслідування, бо це недопустимо. Коли там накопичення відбувалось другий тиждень – це недопустимо. За два-три дні все повивозять».

Міський голова Львова також зазначив: «Щиро дякую активістам, які це виявили і дали сигнал. У нас різні люди працюють, але такі речі недопустимі у Львові. Жодних полігонів чи звалищ на території міста Львова не може бути».

Андрій Садовий також запевнив: «Проблема локалізована і за два-три дні там буде порядок. Усі, хто дотичні до цього, будуть покарані».

Про це повідомили сьогодні, 20 грудня, на сайті Львівської міськради. Як інформував «ЩЛ», міський голова Львова доручив провести службове розслідування.

dailylviv.com

До теми

15:46 21 січня 2021 р.

Майже 500 будинків на Львівщині без газу

Через зсув ґрунту поблизу Трускавця, 482 будинки тимчасово залишилися без газопостачання. Подія сталася 20 січня близько 18:20 у селі Модричі.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу