Садовий оголосив початок будівництва кооперативного житла для учасників АТО

14:30 12 лютого 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Андрій Садовий вважає: «Той стандарт, який є у Львові, має право бути базовим для України».

Міський голова Львова Андрій Садовий запевнив сьогодні, 12 лютого, на брифінгу: «Ми достатньо чітко дали розуміння для львів’ян, що безоплатно квартири у нас отримують ті категорії, які насправді мають проблеми – це сім’ї, які втратили годувальників, це хлопці, які мають інвалідність і не можуть працювати, і хлопці-сироти, які не мають ні тата, ні мами, які пройшли зону бойових дій. Всі вони у Львові отримали помешкання».

Андрій Садовий також зазначив: «Ми сьогодні маємо резерв помешкань. Війна триває, ми повинні мати резерв, бо важко передбачити, що буде завтра. Для учасників бойових дій, яких у нас сьогодні є близько п’яти тисяч, ми починаємо наступний етап – це будівництво кооперативного житла. На це спрямована відповідна ділянка, сформований, фактично, перший кооператив. Будемо пробувати розпочинати перше будівництво. Це, звичайно, не безоплатно, але це дешевше, ніж купувати помешкання на ринку».

Міський голова також розповів: «Також у нас є чітке правило, що всі учасники бойових дій отримують від громади міста Львова підтримку – по 100 тисяч гривень. Торік в бюджеті було 100 мільйонів гривень, в цьому році також закладено 100 мільйонів гривень. Списки складаються. Хто їм поможе? Держава, яка багато обіцяє? Я би хотів, щоб цей досвід відносин до людей, які пройшли зону бойових дій, був аксіомою для всієї держави. Всі мають мати один стандарт. Той стандарт, який є у Львові, має право бути базовим для України».

Про це поінформували в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу