Міський голова Львова очікує пропозицій від органів влади щодо полігону ТПВ

15:20 22 жовтня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Міський голова Львова Андрій Садовий нагадав у понеділок, 22 жовтня,: «Більше двох років місто Львів не має полігону».

Про це, як повідомили в понеділок, 22 жовтня, в прес-службі Львівської міськради, Андрій Садовий зазначив також на брифінгу: «Фактично, наші відходи йдуть на полігони області і на ті полігони, з якими підписуються угоди в інших областях. Але виникає запитання – чому не можна на території області знайти 10-20 га, щоб економити бюджетні кошти, і була стабільність. Це вже політичне питання. Написані сотні листів прем’єр-міністру, керівництву області. Всі все знають, але при сьогоднішній владі рішення про новий полігон не приймуть».

Міський голова запевнив: «Ми щодня як громада платимо мільйон гривень за те, щоб ми були в безпеці, за право вивозити сміття. Це ті кошти, які можна було використати на ремонти шкіл, будівництво нових садочків, ремонти доріг. Таке ставлення державних органів влади до місцевого самоврядування, зокрема, до Львова. Ми здаватись не будемо».

Андрій Садовий також наголосив: «Очікуємо пропозицій від державних органів влади, бо полігон не може бути розташований на території міста, він може бути розташований на території області. Це не є проблема для громади Львова, це також проблема для Пустомитівського району, для Яворівського, Кам’янка-Бузького, але ніхто нову ділянку не пропонує, хоча території є багато. Є закинути військові об’єкти, закинуті об’єкти промисловості, які треба рекультивувати і громада міста готова це робити. Але жодного рішення про передачу такої ділянки для громади міста, яка б могла зробити регіональний полігон, не приймається принципово, всупереч рішення комісії з питань надзвичайних ситуацій, яка два роки тому виїжджала під головуванням Гройсмана, Зубка, Кістіона. Всі вони прийняли відповідні рішення, але повний ігнор. Це політичне питання».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу