Міський голова Львова очікує на дозвіл провести протиаварійні роботи на звалищі

20:28 8 лютого 2017 р.

Андрій Садовий запевнив: «Якщо отримаємо дозвіл, то вже з понеділка відновлюємо роботи щодо протиаварійних робіт з підсилення дамби на полігоні».

Міський голова Львова Андрій Садовий повідомив сьогодні, 8 лютого, журналістам під час брифінгу: «Як ви знаєте, в минулому році три рази наше комунальне підприємство «Збиранка» отримало відмову на отримання дозволу на продовження робіт по укріпленню дамб. Чому була відмова? Тому що частина робіт має виконуватись на землях, які є власністю Малехівської сільської ради».

Андрій Садовий також запевнив: «Ми писали, говорили з сільським головою. з депутатами, щоб нам дали цю можливість. Вони категоричні в тому плані, що жодного метра землі виділяти вони мають наміру. Тому ми не могли отримати цей дозвіл».

Міський голова також розповів: «Після візиту Кістіона, після зустрічі з фахівцями МНС, ми знайшли варіанти як це питання можна врегулювати, щоби цей дозвіл ми легітимно отримали. Ми плануємо його до кінця тижня отримати. Якщо ми отримаємо цей дозвіл, то вже з понеділка відновлюємо роботи на Грибовичах стосовно протиаварійних робіт з підсилення дамби».

Андрій Садовий також пояснив: «Назбирується також інфільтрат. Тому так само ми починаєм активну фазу з понеділка по переробці  інфільтрату. Активно буде працювати існуюча станція, є трубопровід, який зроблений».

Міський голова також зазначив: «Тут усі екологічні служби, які в нас в області, мають бути з нами в одному ключі. Схил дамби будуть укріпляти так, як це робили в листопаді, в липні, в серпні, у вересні. Фактично, роботи були призупинені у вересні, коли мешканці не дали фізично продовжити цю роботу. Наразі ми не будемо там використовувати жодні відходи. Усе укріплення буде відбуватися лише землею».

Про це поінформували сьогодні, 8 лютого, в прес-службі Львівської міськради. 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів