Міський голова Львова анонсував запуск сучасного Центру безпеки (відео)

15:00 20 листопада 2015 р.

Таким був внформаційно-практичний центр безпеки міста Львова у 2014 році

Таким був внформаційно-практичний центр безпеки міста Львова у 2014 році
Фото: Володимир Дубас / gazeta.lviv.ua

Андрій Садовий заявив у п’ятницю: «Міська влада запускає сучасний Центр безпеки міста, головною функцією якого буде контроль за ситуацією в місті через камери відеоспостереження».

«Місто запускає сучасний Центр безпеки міста, головною функцією якого буде контроль за ситуацією в місті через камери відеоспостереження. Доступ до зображення матиме і місто, і правоохоронні органи», – повідомили сьогодні, 20 листопада, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«Уже встановлено 40 камер, до кінця року буде встановлено ще 70, а наступного року – 200 відеокамер. Про це у відеозверненні розповів Андрій Садовий, міський голова Львова. Дослівно ж вінзаявив:

«На початку про інцидент на проспекті Свободи. Вбили студента Львівської Політехніки. Кримінальні злочини – це, безумовно, компетенція державних органів правопорядку. Двоє з нападників уже затримані, ще двоє – в розшуку. 

Однак, міська влада також не може стояти осторонь боротьби з криміналом на вулицях. Що робимо ми і на що маємо вплив?

Міська влада запускає сучасний Центр безпеки міста, головною функцією якого буде контроль за ситуацією в місті через камери відеоспостереження. На сьогодні це вже 40 камер. До кінця року додаємо ще 70.

В наступному році встановимо 200 нових камер. Доступ до відеоспостереження отримають, окрім міських служб, також поліція та служба безпеки». 

dailylviv.com

До теми

16:45 12 травня 2021 р.

У селян на Львівщині забрали 19 га пасовища і перепродали одній людині

Біля головного управління Держгеокадастру у області пікетували люди із села Великі Передримихи. Вони вимагали, аби їм повернули пасовище, де вони випасають худобу. Ця територія має площу 19 гектарів.

Рубрика: Ситуації

15:53 12 травня 2021 р.

Галицькі митники розповіли про найпопулярніші контрабандні товари

Упродовж січня - квітня 2021 року підрозділи митниці виявили й припинили 809 порушень митних правил загальною вартістю предметів правопорушень 37,3 млн грн. Окрім того, до правоохоронних органів митниця надіслала 64 повідомлення про протиправні діяння, що містять ознаки злочину.

Рубрика: Ситуації

15:41 12 травня 2021 р.

Leopolis Jazz Fest: організатори повідомили про безпрецедентні правила карантинної безпеки

Цьогорічний фестиваль Leopolis Jazz Fest стане першою великою концертною подією, яка пройде в Україні з початку пандемії. Проведення Leopolis Jazz Fest з дотриманням карантинних норм стане стартом відновлення культурного та економічного життя для країни, прикладом для інших концертних організаторів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу