Міський голова Львова анонсував наступні ремонти доріг

15:34 5 липня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Андрій Садовий запевнив: «Перехрестя вулиць Личаківської й Мечникова відкривають в липні, а саму вулиці Личаківську – до кінця року».

Міський голова Львова Андрій Садовий розповів сьогодні, 5 липня, про те, які дороги ремонтуватимуть в місті наступного року. Передусім він зазначив: «В наступному році ми плануємо брати вулицю Бандери. По кусках щороку йдемо вперед. Ми багато планували робіт, але ми зараз повинні збирати гроші, щоб перераховувати обласній адміністрації. Вони хочуть 150 мільйонів гривень, щоб ми цього року заплатили, щоб ми не мали проблем зі сміттям, тому ми будемо скорочувати частково фінансування по освіті, по медицині, мусимо платити».

Андрій Садовий також поінформував: «На вулиці Замарстинівській ми плануємо цього року розпочати роботи, проект вже на виході, після проекту тендерні процедури. Ця ділянка не є дуже велика, бо ми говоримо у частині від вулиці Гайдамацької до вулиці Липинського. На аванс кошти у нас в бюджеті передбачені. Хочемо до кінця цього року цю частину завершити. Щоб ми розпочали роботи, має бути якісний проект. Інститут проект готує, але ще експертиза, ми просимо, щоб вони пришвидшували роботу».

Міський голова також запевнив: «Щодо вулиці Княгині Ольги є готова проектна частина. На жаль, цей об’єм робіт, який ми маємо у Львові, дуже великий і проектні інститути банально не встигають з проектами. Цього року ми маємо повністю завершити проектну частину вулиці Бандери, ми маємо мати всі проектні рішення по вулиці Шевченка, ми повинні мати проектні рішення щодо вулиць Вернадського, Ряшівської й Трускавецької». 

Андрій Садовий також анонсував: «Наступного року ми маємо почати масштабні ремонтні роботи у Львові. Без якісного проекту нічого не буде. Ми маємо досвід дворічної роботи по вулиці Бандери, де ми працювали з колегами з Лейпцигу, ми відкрили для себе зовсім інші можливості, де більша увага на громадський простір, на мешканців. Це важливо, щоб дорога не була виключно для автомобілістів, щоб люди, які поруч живуть, велосипедисти – щоб усі мали комфорт. Дорогу робимо на наступних 30-40 років, тому важливо все зробити якісно і комфортно, враховуючи ці тенденції, які є у світі».

Міський голова також запевнив: «Перехрестя вулиць Личаківської й Мечникова відкривають в липні, а саму вулиці Личаківську – до кінця року, бо там складні роботи по інженерії, там скальна порода, колектор в аварійному стані. Думаю, трамвай №2 ми запустимо по вулиці Личаківській і скеруємо на вулиці Мечникова – є один з таких варіантів. до кінця року маємо цей об’єм роботи завершити. На вулиці Чернівецькій до 1 вересня плануємо завершити усі роботи, щоб з вересня трамваї відновили роботу».

Про це повідомили сьогодні, 5 липня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

21:35 26 листопада 2021 р.

У Львові продовжили посилений карантин через поширення коронавірусної хвороби

У Львові посилений карантин через поширення коронавірусної хвороби продовжили до 13 грудня. Напередодні обладміністрація попросила державну комісію з ТЕБ та НС не виводити регіон із "червоної" зони.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу