Міські служби опрацювали всі звернення на «Гарячу лінію Львова», – ЛМР

16:00 1 серпня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Директор департаменту адмінпослуг міськради Валентини Бартошик запевнила: «Усі звернення, які надійшли від мешканців на «Гарячу лінію Львова», опрацьовані міськими службами – районними адміністраціями, комунальними підприємствами, департаментами та управліннями міськради».

Директор департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради Валентини Бартошик Валентини Бартошик розповіла також: «Кількість звернень на Гарячій лінії значно зросла, є велика довіра до роботи служб міста. Зараз маємо дуже добрі показники – по всіх міських службах є стовідсоткове, якісне опрацювання звернень. Всі підрозділи дуже активно і оперативно реагують на звернення. В роботі залишається до 10% звернень, що стосуються питань ПАТ «Львівобленерго», компаній, які обслуговують ліфти тощо. Але з ними маємо співпрацю, і ці звернення, надіємось, будуть опрацьовані найближчим часом. Адже питання, яке порушує мешканець, завжди є в роботі».

Більше подробиць – на сайті ЛМР.

dailylviv.com

До теми

12:05 11 травня 2021 р.

Громадяни України активно виїжджають у країни ЄС

За останні три доби кордон України через пункти пропуску Західного регіонального управління Держприкордонслужби перетнуло понад 122 тис. осіб і майже 40 тис. транспортних засобів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу