Міські голови на Львівщині протестували в Золочеві проти забудови

14:00 14 червня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді запевнили: «Члени Львівського регіонального відділення Асоціації міст України долучилися до акції проти беззаконня та корупції в Україні «Молот має силу».

Про це повідомили в четвер, 14 червня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Міські голови Львова, Винників, Дрогобича, Яворова, Комарно, Городка, Пустомит та виконавчий директор Львівського регіонального відділення Асоціації міст України Василь Абаїмов, попросили мера Золочева припинити голодування і висловили йому свою підтримку. І символічно долучились до боротьби з корупцією – вдарили молотками по незаконній забудові».

Виконавчий директор Львівського регіонального відділення Асоціації міст України Василь Абаїмов зазначив: «В Конституції України є розділ 11, який говорить про місцеве самоврядування. Ми, члени територіальних громад наших міст, підтримуємо громаду Золочева, підтримуємо нашого колегу Ігоря. 14 травня, коли Ігор почав своє голодування, у вівторок, 15 травня, ми зібралися у Львові в нашому офісі і разом вирішили чим могли допомогти місту Золочев –  ми звернулись до керівника ДАБІ України навести законний порядок з тим незаконним дозволом, що був наданий колись цією структурою. І ДАБІ України скасувала цей дозвіл. Це була перша невеличка перемога».

Василь Абаїмов запевнив: «Ми не зупиняємось, ми будем йти далі, і будемо підтримувати Золочів і вашу громаду, тому що згідно з Конституцією України, всі питання по землі, мають виноситись виключно на сесії міської ради. Ніхто не має права передавати у власність, в оренду земельну ділянку, крім депутатів міської ради. І голова міський має підписати це рішення. Тут порушений закон однозначно. Тому наші міські голови і Львівщина, всі міста разом із Золочевом! Слава Україні!».

Міський голова Золочева Ігор Гриньків розповів: «Я проти корупції і беззаконня в Україні, проти спроби рейдерського захоплення нашого Бульвару Сковороди і площі Вічевої. На 32 день документи суду пішли знову в апеляцію і будуть розглядатися там і повертатись назад. Сьогодні до нас приїхали колеги з інших міст. Сьогодні міста Львівщини солідарні з нами. Вдаримо молотами по корупції, щоб всі розуміли, що закон один для всіх»

dailylviv.com

До теми

11:31 21 червня 2021 р.

У Львові загасили кухню Kraft Burger

Унаслідок пожежі знищено технологічне обладнання кухні на площі 15 метрів квадратних.

Рубрика: Ситуації

10:04 21 червня 2021 р.

У Львові 22 червня гаситимуть "пожежу" на стадіоні Арена Львів

22 червня 2021 року о 10 год 00 хв на ДП «Арена Львів»(м. Львів, вул. Стрийська, 199) відбудуться показові навчання щодо демонстрації можливостей сил Територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу