Міська комісія погодила фінансування ремонту львівської школи №44

15:40 5 липня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

У міськраді запевнили: «Аварійно-відновлювальні роботи у 44-й школі планують завершити до середини серпня».

У Львівській міськраді повідомили в середу, 5 липня: «Сьогодні на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій погодили рішення про спрямування коштів з резервного фонду міського бюджету на проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт у СЗШ №44, в якій на початку березня обвалилася залізобетонна балка на сходовій клітці між другим і третім поверхами. Загальна вартість відновлювальних робіт становить понад 770 тисяч гривень, і роботи у школі планують завершити до 15 серпня».

Виконувач обов’язків начальника управління освіти ЛМР Зоряна Довганик розповіла: «В березні склалася аварійна ситуація в 44-й школі, де обвалилася залізобетонна балка на сходовій клітці між другим і третім поверхом. У квітні було обстежено повністю всю будівлю школи і також сходові клітки, і було виготовлено проектно-кошторисну документацію на проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт. На даний час проект пройшов погодження по експертизі.  Загальна вартість робіт складає 771 753 гривень».

Віктор Писаренко, директор ЛКП «Рембуд», з яким уклало угоду управління освіти ЛМП зазначив: «Зараз ведуть роботи з підсилення двох сходових маршів, і закуплені необхідні елементи, з яких зроблять спеціальні підсилюючі конструкції. Це найдешевший варіант з того, що ми розглядали, і до 15 серпня плануємо ці роботи завершити».

Про це повідомили сьогодні, 5 липня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

13:22 3 грудня 2021 р.

У Львові буде Різвяний ярмарок. Але менший за форматом

Сьогодні, 3 грудня, виконавчий комітет ЛМР прийняв рішення «Про організацію та проведення Різдвяного ярмарку на просп. Свободи та пл. Ринок». Відтак, він відбуватиметься із 17 грудня до 20 січня із дотриманням карантинних норм.

Рубрика: Ситуації

12:46 3 грудня 2021 р.

У Львові штрафуватимуть за світлову рекламу. До 170 тис грн (відео)

Міський голова Львова Андрій Садовий наголосив, що використання світлової реклами у центральній частині міста – зоні ЮНЕСКО – заборонено. За порушення цих вимог передбачено штраф.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу