Мішенню для дронів ймовірно була Хмельницька АЕС - Зеленський

19:46 25 жовтня 2023 р.

Фото до новини

Хвилею від вибуху вибило вікна, зокрема, й на території АЕС.

Про це у вечірньому зверненні повідомив Президент України Володимир Зеленський, пише Dailylviv.com.

"Хмельницька область, місто Славута. Там триває фіксація всієї шкоди від вибуху російських дронів минулої ночі. «Шахеди» були збиті, але багато пошкоджених будинків: вибите скло у вікнах, двері, дахи будівель.

Найбільш ймовірно, що мішенню для цих дронів була Хмельницька атомна станція: хвилею від вибуху вибило вікна, зокрема, й на території АЕС. Станом на зараз відомо, що два десятки місцевих мешканців травмовані. Усім надана необхідна допомога.

Цей удар у напрямку АЕС – чергове нагадування для всіх наших партнерів, наскільки важливо посилювати українську ППО та наскільки небезпечно, коли Росія може обходити світові санкції. Багато компонентів і в ударних дронах, які застосовують російські терористи, і в ракетах – походженням з інших країн, від різних компаній, в тому числі від західних компаній. Дієвість санкцій проти Росії – це буквально захист від тероризму.

Завтра в моєму графіку участь у засіданні Європейської ради на рівні лідерів держав ЄС. І серед іншого говоритиму саме про це: санкції проти Росії потребують розширення та посилення. І кожен російський удар, а особливо такі зухвалі, які спрямовані проти атомних станцій та інших критичних обʼєктів, – це аргументи, що тиску на державу-терориста недостатньо",- зазначив президент.

Нагадаємо, уночі 25 жовтня повітряними тривогами вночі були охоплені 14 областей: Херсонська, Миколаївська, Донецька, Харківська, Житомирська, Хмельницька, Рівненська, Тернопільська, Вінницька, Київська, Черкаська, Кіровоградська, Запорізька, Полтавська області. 

Читайте також: По 11 ударних дронах ППО стріляла в 6 областях, - Повітряні Сили ЗСУ

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів