Міністр соцполітики прогнозує зростання середньої заробітної плати на 37%

13:35 12 червня 2017 р.

Андрій Рева запевнив: «До кінця 2017 року передбачається прогнозоване зростання середньої заробітної плати на 37 відсотків – до 7100 гривень».

На «Урядовому порталі» повідомили сьогодні: «З 11 до 14 червня українська делегація, очолювана міністром соціальної політики України Андрієм Ревою, бере участь у 106–й сесії Міжнародної конференції праці, що проходить у Женеві. У плані візиту – підписання меморандуму між міністерством соціальної політики України та міністерством праці, добробуту, соціального страхування Республіки Кіпр про співробітництво у соціальній сфері».

«Міністр соціальної політики Андрій Рева також зустрінеться із генеральним директором Міжнародного бюро праці Гаєм Райдером; регіональним директором МБП для країн Європи та Центральної Азії Хайнцом Кьоллером; керівником відділу розвитку та інвестицій Терьє Тессем і міністром з питань кооперації, праці та соціального забезпечення Ісламської Республіки Іран Алі Рабі’є. Міністр ознайомить учасників сесії з основними напрямками діяльності уряду щодо покращення умов праці українців, зокрема – про початок проведення реформи оплати праці», – зазначено також у повідомленні.

«Першими кроками проведення реформи оплати праці стало збільшення мінімальної заробітної плати на 100% та заходи з дотримання інфляції на помірному рівні. А до кінця 2017 року передбачається прогнозоване зростання середньої заробітної плати на 37 відсотків», – запевнив міністр.

«Реформа оплати праці передбачає також перегляд встановлення заробітної плати з метою поступового підвищення реальної заробітної плати та ліквідації заборгованості по заробітній платі, – зазначив Андрій Рева. – Реформа оплати праці відбувається разом з модернізацією системи інспекції праці».

«Окрім представників Міністерства соціальної політики України, участь у 106-й сесії Міжнародної конференції праці беруть також керівництво Федерації профспілок України, голови загальноукраїнських та регіональних галузевих профспілок; перший заступник голови спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні – голова об’єднання організації роботодавців України Анатолій Кінах», – поінформували також сьогодні, 12 червня, на «Урядовому порталі».

До теми

00:05 26 липня 2021 р.

Підпірна стіна на вулиці Бандери в аварійному стані: львів'яни бояться обвалу

На межі вулиці Бандери і площі Маркіяна Шашкевича біля підпірної стіни встановлено дві металеві загороди-перекриття руху пішоходів. Без жодних знаків чи попереджувальних написів.

Рубрика: Ситуації

12:14 25 липня 2021 р.

На кордоні фіксують велике зростання кількості поїздок: куди і звідки

У пунктах пропуску на державному кордоні України прикордонники фіксують суттєве зростання кількості поїздок громадян України до окремих країн. Водночас збільшується й кількість іноземців, які приїжджають в Україну.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу