Міністр оборони – за скорочення терміну служби

13:05 22 січня 2020 р.


Фото: ukrinform.ua

Міністр оборони України Андрій Загороднюк заявив, що терміни призову до армії варто було б скоротити.

Андрій Загороднюк повідомив про це в інтерв'ю агенції «Інтерфакс-Україна». У якому він зазначив: «Звісно, є сенс зменшувати термін. Багато хто не хоче, тому що це дуже довго, у них є якісь життєві плани і так далі. Якщо ми введемо систему, коли це буде набагато менший термін – це буде якісна підготовка, служба в бойових частинах – але не в зоні ООС, – де вони отримають досвід. Якщо ми зможемо кваліфіковано це подати як абсолютно унікальний життєвий досвід, людина буде підготовлена, пояснити, що в житті це буде дуже корисно і фізично, і морально, і з точки зору підготовки, - відсоток тих, хто залишиться, буде набагато більше».

Міністр оборони також запевнив: «Це буде цілком інша система, оскільки нинішню систему реформувати надзвичайно важко. Я за те, щоб залучати широкі верстви населення до армійської служби. Це має бути в нашій стратегії. Політика ще напрацьовується. Готового рішення ще немає, наразі ми працюємо з Генштабом і з українськими незалежними аналітичними центрами над новою концепцією. У тому вигляді, в якому строкова служба зараз, вона не має залишатися, тому що це не працює. Якщо зменшити термін служби в українській армії і запровадити якісну підготовку солдатів, набагато більше з них підписуватимуть контракт про подальшу службу.

Як інформував «Щоденний Львів», Президент Володимир Зеленський підписав указ про звільнення в запас строковиків і призов на строкову військову службу у 2020 році.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу