Міністр оборони відкрив у Львові навчальний центр ВСП

12:00 15 вересня 2017 р.


Фото: mil.gov.ua

У Навчальному центрі військової правопорядку вже розпочався курс Військової поліції перехідного періоду.

У прес-службі Львівської облдержадміністрації повідомили в п’ятницю, 15 вересня, що сьогодні у Львові відбулося урочисте відкриття навчального центру Військової служби правопорядку (ВСП) Збройних Сил України, створеного як перспективна база підготовки військовослужбовців майбутньої Військової поліції українського війська. В урочистій церемонії відкриття навчального центру ВСП взяли участь міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський, військовий аташе з питань оборони при посольстві Канади в Україні пан Браян Ірві та представники армій країн-учасниць, чиї фахівці беруть участь у формуванні Військової поліції України, зокрема Канади, Литви, Польщі, Данії, Великобританії, Грузії, Чехії.

Міністр оборони України Степан Полторак зазначив під час урочистого відкриття навчального центру ВСП: «На Військову службу правопорядку покладено надзвичайно складні завдання. Ситуація, яка склалася на державному кордоні України вимагає від нас швидких та рішучих дій. Тому ми реформуємо Збройні Сили України. Сьогодні у Львові ми відкриваємо цей навчальний центр, адже без створення відповідної інфраструктури, яка забезпечує якісну підготовку наших військових, ми не зможемо досягти успіху. Відрадно, що до створення Центру долучились наші міжнародні партнери, які допомогли із технічним забезпеченням, підготовкою кадрів, надають дорадчу допомогу».

Наказ про створення навчального центру ВСП підписали 1 вересня цього року. А 11 вересня у Навчальному центрі військової правопорядку вже розпочався курс Військової поліції перехідного періоду, на який прибули 60 військовослужбовців ВСП усієї України. Він триватиме три місяці. Упродовж цього часу військові-правоохоронці за участі іноземних інструкторів, вивчатимуть обов’язкові дисципліни щодо застосування сили, планування і проведення поліцейських операцій, адміністрування тощо. Курс проводиться за стандартами НАТО, але з врахуванням особливостей законодавства України.

Про це поінформували сьогодні, 15 вересня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

18:41 28 січня 2022 р.

Червону зону на Львівщині відклали: коли очікувати

Члени державної комісії ТЕБ і НС на сьогоднішньому засіданні прийняли рішення про відтермінування розгляду питання про запровадження на Львівщині «червоної» зони епіднебезпеки на один тиждень.

Рубрика: Ситуації

14:45 28 січня 2022 р.

Cьогодні ввечері Державна комісія ТЕБ і НС може запровадити на Львівщині червону зону

На Львівщині понад тиждень показник захворюваності стабільно перевищує 2 тисячі підтверджених позитивних випадків, а динаміка госпіталізацій щоденно зростає.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу