Міністр оборони проінспектував на Львівщині навчання «Rapid Trident-2017»

17:48 15 вересня 2017 р.


Фото: mil.gov.ua

Степан Полторак ознайомився із активною польовою фазою навчань, яка проходить на різних ділянках Міжнародного центру миротворчості та безпеки.

Міністр оборони України Степан Полторак проінспектував під час відвідування Міжнародного центру миротворчості та безпеки. на Львівщині українсько-американське командно-штабне навчання «Rapid Trident-2017». Причому він ознайомився з активною польовою фазою навчань, яка проходить на різних ділянках Міжнародного центру миротворчості та безпеки, разом із представниками іноземних країн, після чого наголосив на важливості та актуальності спільних навчань військовослужбовців Збройних сил України з військовослужбовцями інших країн.

Степан Полторак також підкреслив: «Вкрай важливо, що ці навчання проводяться і на полі, і на сучасній техніці у класах навчального центру імітаційного моделювання, адже здобути певний рівень професіоналізму без сучасних технологій неможливо, — зазначив очільник оборонного відомства».

Міністр оборони також запевнив: «Інфраструктура таких навчальних центрів буде розширюватися.Наступні кроки ми пов’язуємо з центрами у Миколаєві, Дніпрі, Гончарівську. Люди мають йти на фронт повністю підготовлені. І завдяки попередньому навчанню у цих центрах, щоби вони були впевнені у своїх силах та вміннях. Я переконаний, що противник більше ніколи не застане нас зненацька. Ми постійно та наполегливо готуємося і удосконалюємося. В тому числі за допомогою країн-партнерів. Нам не потрібні чужі території, але і свою ми нікому не віддамо».

Про це повідомили сьогодні, 15 вересня, в прес-службі міністерства оборони України, де також опублікували фоторепортаж зі Львівщини.

dailylviv.com

До теми

16:48 25 січня 2022 р.

У Львові військовий вишкіл розпочали з працівників стратегічних підприємств

Сьогодні кілька десятків працівників львівських підприємств, які забезпечують життєдіяльність міста, відновлювали свої навики володіння зброєю. Навчання провели ветерани російсько-української війни разом з учасниками одного з львівських стрілецьких клубів.

Рубрика: Ситуації

14:06 25 січня 2022 р.

Нові обмеження через коронавірус на Львівщині: почнуть зі шкіл

У зв’язку із збільшенням хворих на коронавірус обласна комісія ТЕБ І НС сьогодні прийматиме рішення щодо посилення карантинних обмежень. Зокрема, від завтра усі заклади освіти, окрім дошкільних, мають перейти на дистанційну форму навчання.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу