Міністр оборони покарав військових на Львівщині

14:10 8 серпня 2018 р.

Військовослужбовець-контрактник В’ячеслав Явний, який зазнав тілесних ушкоджень

Військовослужбовець-контрактник В’ячеслав Явний, який зазнав тілесних ушкоджень
Фото: radiosvoboda.org

Відповідно до рішення міністра оборони України, було проведено службове розслідування у 45-й окремій артилерійській бригаді Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного за фактом отримання військовослужбовцем тілесних ушкоджень, унаслідок яких було спричинено розрив селезінки.

Про це повідомили в середу, 8 серпня, в прес-службі міністерства оборони України, де також розповіли: «Службовим розслідуванням з’ясовано й інші факти перевищення службових повноважень та бездіяльності керівництва, а також окремих посадових осіб зазначеної військової частини.

«За результатами розслідування, міністром оборони України прийнято рішення про притягнення до дисциплінарної відповідальності посадових осіб частини – заступника командира військової частини з тилу, майора Р.Л. Глудика (який безпосередньо застосував насилля до підлеглого, принижував його, окрім цього, підтверджено факти отримання ним неправомірної вигоди від батьків окремих військовослужбовців військової частини) позбавити військового звання (при цьому позбавляється всіх звань офіцерського складу, права на вихідну допомогу, права пенсійного забезпечення, права користуватися медичними закладами міністерства оборони); старшого водія комендантського взводу старшину Ліпяніна С.Б. (який завдав тяжких тілесних ушкоджень військовослужбовцю військової частини, унаслідок яких було спричинено розрив селезінки) звільнити з лав Збройних Сил України у зв’язку зі службовою невідповідністю, (при цьому він буде позбавлений права на отримання вихідної допомоги при звільненні та право перебувати на квартирному обліку для отримання житла); командира військової частини О.М. Терещука та заступника командира з виховної роботи О.В. Рогова за неналежне виконання службових обов’язків, бездіяльність та неприйняття відповідних управлінських рішень по зазначених фактах, попередити про повну службову невідповідність; командиру взводу зв’язку батареї лейтенанту Ю.Р.Берездецькому , який не забезпечив належний стан військової дисципліни під час проведення занять, де військовослужбовцю було завдано тілесних ушкоджень, оголосити сувору догану», – розповіли також у прес-службі міністерства оборони України.

«Дії майора Р.Л. Глудика та старшини С.Б. Ліпяніна містять ознаки кримінального правопорушення, правове рішення по якому здійснюють правоохоронні органи.
Міністр оборони України наголошує, що командир, який застосовує фізичне насилля щодо підлеглого або умисно не помічає насилля серед особового складу, має бути суворо покараним», – поінформували також у прес-службі міністерства оборони України.

dailylviv.com

До теми

21:44 17 травня 2021 р.

Щоб продовжити вулицю Вернадського, ЛМР має купити землю в зятя Дубневича

Зять голови Солонківської ОТГ Богдана Дубневича Тарас Колодій став новим власником земельної ділянки площею майже 1,9 га, через яку планується будівництво продовження львівської вулиці Вернадського, що мала б з'єднати Сихів з «Ареною Львів» і вул. Стрийською.

Рубрика: Ситуації

12:32 17 травня 2021 р.

Сьогодні три тролейбусні маршрути у Львові не курсуватимуть з 20.00 і до кінця дня

Сьогодні, 17 травня, у зв’язку з поточним ремонтом асфальтобетонного покриття на вул. Шота Руставелі, тролейбусні маршрути №24, №25 та №31 тимчасово не курсуватимуть з 20.00 год і до кінця дня.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу