Міністр оборони нагородив у Львові 16 десантників (відео)

20:42 14 березня 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба міністерства оборони України

Степан Полторак заявив у понеділок, що, напевно, немає такого клаптика української землі на сході країни, де б не виконували завдання, захищаючи нашу землю, воїни 80-ї бригади.

«Міністр оборони України нагородив у Львові 16 військовослужбовців 80-ї бригади Високомобільних десантних військ за особисту мужність та професіоналізм, проявлені під час АТО», – повідомили сьогодні, 14 березня, у військовому відомстві, де також розповіли подробиці:

«Сьогодні, 14 березня, розпочалася робоча поїздка міністра оборони України, генерала армії Степана Полторака, до Львівського гарнізону. На початку візиту міністр оборони відвідав місце постійної дислокації 80-ї окремої аеромобільної бригади Високомобільних десантних військ Збройних Сил України.

На знак пошани до загиблих воїнів очільник оборонного відомства поклав квіти до пам’ятника воїнів-десантників, які захищали нашу країну на Сході під час проведення Антитерористичної операції. Під час спілкування з особовим складом генерал армії Степан Полторак відзначив значний вклад десантників у справу захисту України та нагородив шістнадцять військовослужбовців відомчими відзнаками.

Звертаючись до військовослужбовців, генерал армії Степан Полторак наголосив: «Сьогодні я дивлюсь у ваші очі, сповнені сили та відваги. Впевнений — завдяки Вам, у нашій країні буде мирне майбутнє. Ви – справжні патріоти, мужні герої, професіонали своєї справи. Напевно, немає такого клаптика української землі на сході, де б ви не виконували завдання, захищаючи нашу землю. У вашій бригаді служать люди, які по-справжньому люблять рідну країну, які ніколи не зраджували інтересам держави. Упевнений, що завдяки вашій відданій мужній службі ми на вірному шляху до перемоги і у нас все буде добре» 

Оглянувши матеріально-технічну базу бригади міністр оборони України залишився задоволеним побаченим та подякував керівництву бригади за зусилля, направлені на збереження та модернізацію озброєння та військової техніки».

Про це повідомили сьогодні, 14 березня, в прес-службі міністерства оборони України, де також опублікували світлини з місця події.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів