Міліція втратить свої функції 7 листопада, – МВС

14:58 13 вересня 2015 р.


Фото: mvs.gov.ua

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков анонсував у неділю: «На кінець року в Україні буде 6-7 тисяч поліцейських, а всього працівників близько 152 тисяч».

«Міліція втратить свої функції 7 листопада», – повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков сьогодні, 13 вересня, у Чернігові під час презентації набору до нової поліції,  Він пояснив, що відбудеться не просто переатестація кадрів, а найважливіше – перезавантаження нових смислів.

Арсен Аваков зауважив, що зараз у містах можна побачити нову патрульну поліцію, але реформувати необхідно і кримінальний блок, створити корпус раптової дії (спецназ), оновити підрозділи дільничних, експертів, слідчих. Міністр наголосив, що темпи створення поліції є досить високими, але вони мають відповідати фізичним, законодавчим і матеріальним можливостям.

Арсен Аваков зазначив, що реформа має підтримку уряду і президента – до кінця року на поліцію передбачається спрямувати ще близько 140 мільйонів гривень (відповідні зміни до держбюджету має внести парламент).  За словами міністра, необхідну допомогу та підтримку українським колегам надають іноземні партнери зі США, Канади, Японії, Європейського Союзу.

«На кінець року в Україні буде 6-7 тисяч поліцейських, а всього працівників близько 152 тисяч, тобто ви маєте розуміти рівень роботи, який треба проходити», – сказав Аваков. Він також наголосив, що це не означає усіх, у тому числі у найкращих співробітників – «під ніж», головне – перезавантаження смислів.

«Ми робимо все правильно, але від вас просимо підтримки реформ», – зауважив міністр внутрішніх справ. Він наголосив, що всі процеси реформування запускаються цього року, але до кінця року вони не завершаться.

Натомість перший заступник міністра Ека Згуладзе уточнила, що буде проведено кадровий аудит співробітників системи МВС – оцінюватимуться не тільки кваліфікація працівників, але й моральні якості. Про це повідомили сьогодні, 13 вересня, в інформаційній агенції УНІАН.

dailylviv.com

До теми

19:39 22 жовтня 2021 р.

Завтра мешканці Львова підуть в поліцію зі скаргою на догхантерку

Жителі мікрорайону Сихів у Львові звинувачують місцеву жінку в отруєнні безпритульних тварин, білок та господарських тварин. Люди стверджують на камеру, що їхня сусідка розкидає отруєне м’ясо в лісопарку на Сихові та біля будинків.

Рубрика: Ситуації

13:44 22 жовтня 2021 р.

Закрили 4 магазини і попередили 4 ринки: у Львові покарали порушників карантину. Перелік (відео)

У Львові впродовж п’яти днів моніторингові групи перевіряють заклади харчування, магазини, транспорт та інші суб’єкти на дотримання карантинних обмежень. За підсумками перевірок уже складено десятки протоколів та прийнято рішення закрити чотири магазини до усунення порушень. Ще чотирьом ринках дали попередження. Також на одного водія наклали штраф.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу