Мешканці вулиці Котляревського у Львові «заветували» рішення депутатів міської ради

20:22 28 квітня 2015 р.


Фото: google.com.ua

Як повідомили у вівторок «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, на вулиці Котляревського відбулися громадські обговорення щодо будівництва там житлово-офісної споруди.

«Сьогодні, 28 квітня, о 18.30 на вулиці Котляревського, 49 відбулися громадські обговорення щодо будівництва тут житлово-офісної споруди. Мешканці вулиці Котляревського, 49 та навколишніх будинків виступили проти будь-якої забудови на цій ділянці. Вони поставили підписи під відповідним зверненням, яке буде передано на розгляд до Львівської міської ради.

Нагадаємо, що на сесії Львівської міської ради 23 квітня депутати проголосували та прийняли ухвалу про затвердження ТзОВ «Дублянибудпостач» проекту землеустрою щодо відведення та надання земельних ділянок на вулиці Котляревського. Відповідне рішення підтримали 50 депутатів.

Згідно з ним, ТзОВ «Дублянибудпостач» затвердили проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надали ділянки на вулиці Котляревського, 49 для будівництва та обслуговування житлово-офісної споруди. Площі наданих земельних ділянок становлять 0,0373 га та 0,0052 га. Голова Франківської районної адміністрації Руслан Кандибор розповів також:

«Зараз на цих ділянках розміщені гаражі. Забудовник ТзОВ «Дублянибудпостач»  є власником гаражів і відводить землю під ці гаражі. На їх місці в перспективі планують будувати будинок.

Мешканці прилеглих будинків категорично проти, вони  вважають, що тут не може бути ніякого будинку, що забудовник порушує державні будівельні норми. Розміщений поруч «Хоспіс» не дуже сумісний з будинком. 

Ми довели до відома мешканців, що така ухвала про відведення землі проголосована, і міський голова хоче почути голос громади, їхню спільну думку, на основі якої буде прийнято подальше рішення щодо ветування цієї ухвали про відведення земельної ділянки. Питання тягнеться уже 2 роки, люди проти, навіть ухвала завізована з відповідним зауваженнями.

Кастелівка, до якої належить вул. Котляревського, – це район історичної забудови. Він починається ще з початку 20 ст. Тут будували будинки класу люкс, і цей ареал не передбачає додаткової забудови».

Як інформував «ЩЛ», 23 квітня Львівська міська рада проголосувала за ухвалу про затвердження «Дублянибудпостач» проекту землеустрою щодо відведення та надання земельних ділянок на вулиці Котляревського, 49.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу