Мер Львова через 13 років вимагає службового розслідування за непідписання інвестугоди | Новини Львова

Мер Львова через 13 років вимагає службового розслідування за непідписання інвестугоди

12:09 19 червня 2020 р.

  • 0

Міський голова Львова Андрій Садовий сьогодні на засіданні виконавчого комітету підняв питання щодо вул. Залізничної.

За словами мера, під час надання дозволу на виділення земельної ділянки на цій вулиці було доручення сесії міської ради про підписання інвестиційної угоди із забудовником щодо ремонту вулиці Залізничної. Однак, такої інвестиційної угоди не було підписано. Мер доручив провести службове розслідування.

Про це інформує пресслужба ЛМР.

«Ми рішенням сесії міської ради виділяли ділянку на будівництво на вул. Залізничній. Відповідно до тої ухвали, мала бути підписана інвестиційна угода на реконструкцію вул. Залізничної. Угода мала бути підписана між фірмою, яка буде вести будівництво, та мерією.

Ухвала є, а угоди нема, угода не була підписана. Я хочу, щоб ми зробили службове розслідування, чому не у повній мірі виконано рішення сесії міської ради, вже з того часу там три рази змінився власник на тій ділянці.

Мені важливо, щоб ми сьогодні якимось чином шукали компроміс, хоча важко це буде зробити, бо вже пройшло 13 років. Але документ є, тому потрібно підняти інформацію, хто мав цю угоду підписати.

Це така річ, яку не можна залишати просто так», — прокоментував міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадає, зараз в районі вул. Шевченка та вул. Залізничної тривають ремонтні роботи та облаштування квазікільця, що дозволить покращити транспортну ситуацію цього мікрорайону.


dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:03 13 липня 2020 р.

Відновити роботу дошкільних навчальних закладів, - Львівська область

На позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій ухвалили рішення частково послабити карантинні обмеження в області.

Рубрика: Ситуації

12:12 13 липня 2020 р.

У Львові готові до відкриття дитсадки

Упродовж минулого тижня фахівці управління освіти Львівської міської ради перевіряли готовність садочків до відкриття. За цей час перевірено 102 садки та 9 освітніх закладів з дошкільним відділенням. Якщо комісія з питань ТЕБ і НС надасть дозвіл на відкриття садочків, то всі ці заклади зможуть безпечно приймати дітей.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу