Максимальний термін проведення зборів резервістів ЗСУ – 20 днів, – Міноборони

15:15 5 грудня 2018 р.

  • 0
  • 417


Фото: asv.gov.ua

Міністр оборони повідомив у середу, 5 грудня: «Мобілізації у нас немає. Ми проводимо лише збори і підготовку з резервістами оперативного резерву першої черги, а також з військовослужбовцями, які входять до підрозділів територіальної оборони».

Міністр оборони України Степан Полторак наголосив на цьому сьогодні під час брифінгу для представників ЗМІ. Він підкреслив: «Підготовка резервістів – різнопланова і залежить від рівня підготовки військовослужбовця, на якій посаді він знаходиться, в які підрозділи він планується до розподілу, а також від інших чинників залежно від обстановки».

«Ця підготовка триватиме як один день для військових, які мають досвід участі у бойових діях. Також це може бути 10 днів, може бути і два тижні. Максимальний термін проведення – 20 днів», – уточнив Степан Полторак.

«Цей резерв перебуватиме не в бойових частинах, хоча певна частина того резерву буде призначена для поповнення бойових частин, – розповів міністр оборони – Але ці хлопці, які сьогодні приходять у військкомати і стоять в першій черзі резерву, будуть відбувати в навчальні центри для проведення перевірки їх вмінь, знань і проведення занять. Зараз процес підготовки починається з організаційних питань перевезення до місць» проведення, й заняття починаються відповідно до підготовки самих військових він.

«Жодних проблем з комплектуванням немає. Переважна більшість бажає прийти до військкоматів і стати до строю, – підкреслив міністр оборони. – Це значно перевищує нашу потребу на сьогодні».

Про це поінформували в середу, 5 грудня, в прес-службі міністерства оборони України.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:34 11 грудня 2018 р.

Головну ялинку Львову подарували селяни

11 грудня у Львові розпочали встановлювати головну міську ялинку. Традиційно дерево встановили на площі перед Львівським національним академічним театром опери та балету імені Соломії Крушельницької. Цьогоріч воно сягає 20 метрів заввишки.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 333

18:00 11 грудня 2018 р.

«Укрпошта» попередила про можливі затримки відправлень

Національний оператор поштового зв'язку «Укрпошта» попередив про збільшення термінів доставки посилок і кореспонденції через зростання обсягів в передноворічний і різдвяний періоди.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 249