Максимальний термін проведення зборів резервістів ЗСУ – 20 днів, – Міноборони | Новини Львова

Максимальний термін проведення зборів резервістів ЗСУ – 20 днів, – Міноборони

15:15 5 грудня 2018 р.

  • 0


Фото: asv.gov.ua

Міністр оборони повідомив у середу, 5 грудня: «Мобілізації у нас немає. Ми проводимо лише збори і підготовку з резервістами оперативного резерву першої черги, а також з військовослужбовцями, які входять до підрозділів територіальної оборони».

Міністр оборони України Степан Полторак наголосив на цьому сьогодні під час брифінгу для представників ЗМІ. Він підкреслив: «Підготовка резервістів – різнопланова і залежить від рівня підготовки військовослужбовця, на якій посаді він знаходиться, в які підрозділи він планується до розподілу, а також від інших чинників залежно від обстановки».

«Ця підготовка триватиме як один день для військових, які мають досвід участі у бойових діях. Також це може бути 10 днів, може бути і два тижні. Максимальний термін проведення – 20 днів», – уточнив Степан Полторак.

«Цей резерв перебуватиме не в бойових частинах, хоча певна частина того резерву буде призначена для поповнення бойових частин, – розповів міністр оборони – Але ці хлопці, які сьогодні приходять у військкомати і стоять в першій черзі резерву, будуть відбувати в навчальні центри для проведення перевірки їх вмінь, знань і проведення занять. Зараз процес підготовки починається з організаційних питань перевезення до місць» проведення, й заняття починаються відповідно до підготовки самих військових він.

«Жодних проблем з комплектуванням немає. Переважна більшість бажає прийти до військкоматів і стати до строю, – підкреслив міністр оборони. – Це значно перевищує нашу потребу на сьогодні».

Про це поінформували в середу, 5 грудня, в прес-службі міністерства оборони України.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:30 12 липня 2020 р.

Covid-19: Угорщина обмежила в'їзд українцям

Через спалахи коронавірусу в сусідніх країнах угорська влада запроваджує жорсткіші обмеження на кордонах з 15 липня. Громадянам України, яка потрапила до "червоного списку", у в'їзді до Угорщини буде відмовлено.

Рубрика: Ситуації

Останні новини

COVID-19 вражає мозок у такий спосіб, який ніколи раніше не спостерігали в інших вірусів, - доктор

Covid-19: Угорщина обмежила в'їзд українцям

У Карпатах у ніч проти понеділка очікують сильні зливи і вітер

Сьогодні Польща обирає президента у другому турі

Найбільше аварій на Львівщині стається у п'ятницю у Львові

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу