Майже 90% львів’ян задоволені життям у рідному місті

18:28 11 лютого 2014 р.


Фото: ratinggroup.com.ua

Це засвідчили результати дослідження, проведеного соціологічною групою «Рейтинг».

 

Згідно з опитуваннями «Рейтинга», найбільше, 90%, задоволених проживанням у рідному місті – в Харкові. Майже стільки ж – в Одесі, Львові та Києва. А найменше – у Дніпропетровську (80%) та Донецьку (78%).

61% мешканець Львова ще й вважають його привабливим для туристів. А 42% – релігійним і духовним. Натомість по 57% мешканців Львова впевнені, що він має багату історію й красиву архітектуру.

А от можливість працювати й заробляти у рідному місті зауважили тільки 12% його мешканців. «Аж» 8% львів’ян визнали своє місто екологічно чистим, тільки 7% вважають якісною освіту, яку можна здобути у ньому, а лише 6% погодилися, що у ньому – невисока вартість життя. Дороги Львова бачать якісними тільки 3% його мешканців. А медициною в своєєму місті задоволені лише 2% львів’ян.

dailylviv.com

До теми

15:46 21 січня 2021 р.

Майже 500 будинків на Львівщині без газу

Через зсув ґрунту поблизу Трускавця, 482 будинки тимчасово залишилися без газопостачання. Подія сталася 20 січня близько 18:20 у селі Модричі.

Рубрика: Ситуації

12:40 21 січня 2021 р.

Монастирський комплекс на Львівщині обміняють на 4 дитячі будинки сімейного типу

У м. Рава-Руська за підтримки Європейського Союзу збудують низку дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ) та Центр діалогу українсько-польської культури. Про це розповіли у департаменті міжнародно-технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу