МАФ заважає ліквідувати витік води у Львові, – ЛМР

15:38 2 лютого 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді запевнили: «Наступні роботи будуть продовжені тоді, коли буде можливість того, аби все-таки усунути цей об’єкт, бо ми не можемо продовжити роботу доти, доки там є людина».

У прес-службі Львівської міськради повідомили в п’ятницю: «Сьогодні, 2 лютого, біля культурного-мистецького центру «Супутник», що на Левандівці, розпочали протиаварійні роботи – було виявлено витік води. Проте аварійної ситуації не вдалося усунути, оскільки в об’єкті, схожому на МАФ, перебувала людина, яка відмовилась звідти виходити. Всі роботи проводили згідно з чинним законодавством».

«Водночас, очевидці стверджують, що в цьому об’єкті біля кіноцентру дітям продають алкоголь. Про це розповів заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко», – поінформували також у міськраді.

У міськраді також дослівно цитують розповідь Андрія Москаленка: «Сьогодні на цьому об’єкті працювали міські служби, оскільки працівники «Супутника» виявили, що є витік води, і так виглядало, що витік є близько того місця, де знаходиться цей об’єкт, в якому, як стверджують багато очевидців, дітям продавали алкоголь. Цей об’єкт має документи на свою діяльність виключно через рішення судді, тому його немає в перспективній схемі МАФів, і тому з ним не могли вчинити ніяких дій, окрім тих, які передбачені в судовому порядку».

Заступник міського голови Львова повідомив також: «Проте стався такий збіг обставин, що було виявлено, що витік води йде з цього місця, тому сьогодні всі служби виїхали, і були би готові усунути аварійну ситуацію, проте людина, яка лишалася в тому об’єкті, не вийшла. Натомість роботи щодо пошуку аварійності мереж були здійснені довкола самого цього об’єкту.

Відтак, Андрій Москаленко запевнив: «Наступні роботи будуть продовжені тоді, коли буде можливість того, аби все-таки усунути цей об’єкт, бо ми не можемо продовжити роботу доти, доки там є людина. Для нас важливо, щоб діти на Левандівці мали якісну інфраструктуру, а біля входу в центр не може бути об’єкту, який продає алкоголь».

dailylviv.com

До теми

23:46 25 травня 2022 р.

Під час вечірньої повітряної тривоги українські винищувачі збили дві ракети рф

25 травня окупанти продовжували обстрілювати територію України крилатими ракетами. Під час вечірньої повітряної тривоги, яка пролунала в Україні орієнтовно о 20.00, українські винищувачі збили дві крилаті ракети.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу