Литовські інструктори навчатимуть у Львові українців охороні ВІП-осіб

15:10 3 липня 2017 р.


Фото: Володимир Скоростецький

На базі територіального управління Військової служби правопорядку відбуватимуться заняття з використанням передового досвіду зарубіжних країн-партнерів.

Про це повідомив сьогодні, 3 липня, «Щоденному Львову», полковник Володимир Скоростецький зі Західного регіонального медіа-центру міністерства оборони. Він також поінформував: «Група з понад 20 бійців Військової служби правопорядку Збройних Сил України вивчатимуть у Львові під наглядом литовських інструкторів у рамках другого набору спеціального курсу «Охорона VIP осіб» фізичний захист та проведення операцій із ліквідації загрози для старших та вищих офіцерів українського війська, перших осіб держави та іноземних представників, а також забезпечення безпеки для вищеназваних категорій осіб в умовах тилу та зони бойових дій». 

«Військові поліцейські армії Литовської республіки у Львові вже вдруге. Заняття відбуватимуться на базі територіального управління Військової служби правопорядку з використанням передового досвіду зарубіжних країн-партнерів. Курс розраховано на майже 200 навчальних годин. Переважна більшість часу – практичні заняття у польових умовах», – зазначив також полковник

«Проведення цього міжнародного заходу стало можливим відповідно до переліку заходів військового співробітництва Збройних Сил України на червень-липень 2017 року та в рамках діяльності багатонаціонального Об’єднаного координаційного комітету з питань військового співробітництва та оборонного планування. Зі слів начальника територіального управління Військової служби правопорядку, полковника Миколи Бобика, проведення цього курсу дає можливість нашим військовослужбовцям підвищити свою професійну майстерність у виконанні поставлених завдань та поділитися набутим у ході АТО  досвідом із зарубіжними колегами», – розповів також Володимир Скоростецький.

dailylviv.com

До теми

17:49 1 грудня 2021 р.

Напруження на кордоні: у разі атаки чи нападу львів'янам радять скористатися підвалом (відео)

Підвали житлових будинків – це найперші укриття для мешканців, оскільки вони є безпосередньо під будинками. Тому дуже важливо їх утримувати в належному стані, аби за необхідності – був швидкий доступ до усіх комунікацій.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу