Лист міського голови Львова голові ТОДА не досяг мети

12:34 1 лютого 2017 р.

Голова громадської ради при Тернопільській ОДА Валерій Федорейко запевнив: «Ніхто в Тернопільській області ні з представників громади, ні з представників політичних партій, я надіюся, ні з представників діючої влади не скаже, що ми готові зараз приймати, в такому вигляді, як воно є, сміття зі Львова».

Голова громадської ради при Тернопільській ОДА Валерій Федорейко розповів у коментарі телеканалу «ІНТБ», що днями голові Тернопільської облдержадміністрації надійшов лист від міського голови Львова із проханням знайти можливість приймати відходи із сусідньої області. Однак він також запевнив: «Ніхто в Тернопільській області ні з представників громади, ні з представників політичних партій, я надіюся, ні з представників діючої влади не скаже, що ми готові зараз приймати, в такому вигляді, як воно є, сміття зі Львова».

Валерій Федорейко також пояснив: «Те, що було озвучено на колегіях ОДА, і я вам підтверджую, що ми на сьогоднішній день не готові. Це просто технологічна проблема, яка є з цим напрямком діяльності міста».

Про це повідомили на сайті «ІНТБ».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини