Лише третина одержувачів субсидій у Львові попросила відшкодувати заощаджені енергоносії

17:20 14 серпня 2017 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді закликають одержувачів субсидій, які зекономили електроенергію і газ в опалювальному періоді, активніше подавати заяви на повернення коштів.

Про це повідомили сьогодні, 14 серпня, у Львівській міськраді, де також поінформували: «Такі зави можна подавати лише до 31 серпня включно. Зі загальної кількості – а це 18 297 сімей, на сьогодні подали заяви 6 753 сім’ї (36,9 % тих, що мають право) на суму 4,3 млн. гривень (а це 37,4 % усіх коштів, бо загальна сума передбачених відшкодувань – 11,5 млн. гривень)».

Начальник управління соціального захисту Львівської міської ради Наталія Демкович розповіла: «Ті сім’ї, які мали економію субсидії по електроенергії або газу, які використовуються для індивідуального опалення, їм така переплата, така економія енергоносіїв, монетизується. Для цього вони мають до 31 серпня включно звернутися до відділу соціального захисту і написати заяву, де вказати спосіб отримання цих коштів – або на банківський рахунок, або на поштове відділення. Відділи розробили типовий бланк заяви (див – у прикріпленні – авт.). Заява може бути довільної форми, але у ній мають бути вказані всі необхідні дані, бо якщо їх не буде, то ми не зможемо перерахувати гроші». 

Чиновник також зазначила: «Всі сім’ї письмово повідомлені про необхідність подання заяви  для проведення їм виплати частини невикористаної субсидії. Проте із загальної кількості сімей на сьогодні заяви подали 6 753 сім’ї, і це орієнтовно 36 % тих, які мають право,  на суму 4,3 млн. гривень. Тому просимо мешканців активніше звертатися, бо ми не зможемо отримувати такі заяви після 31 серпня. Проте частина громадян, які отримали повідомлення, телефоном поінформували про відмову у поданні заяви у зв’язку з невеликим розміром очікуваних виплат – до 100 гривень».

У міськраді також повідомили: «Відшкодованою може бути і одна гривня, а може бути і майже 700 гривень за газ. Якщо мова йде про електроенергію, то це від однієї гривні до 135 гривень. До прикладу, якщо людина зекономила за газ 1000 грн., то отримає лише 695 грн., бо решта повертається до державного бюджету. Якщо зекономили на електроенергії 300 грн., то  отримують 135 гривень, а решта також повертається до держбюджету. Також це можуть бути і одна, і дві, і п’ять зекономлених гривень тощо. Все це розписано у постанові Кабміну, бо максимальна сума відшкодування за 100 кубометрів газу – 695 гривень 79 копійок, за 150 кВт електроенергії – 135 гривень. Мінімальна – від однієї гривні».

«Кошти на монетизацію з держбюджету ще не надійшли, як і ще не має порядку їх повернення. Із цих 18 тисяч ощадливих субсидіантів – понад 95% використовують газове опалення, і лише одиниці – електричне опалення», – поінформували також у міськраді. 

«За детальнішою інформацією щодо призначення субсидії можна звертатись до районних відділів соціального захисту Львова. Контактні телефони:  Галицький відділ (вулиця Ліста, 5) – 261-44-50; Залізничний відділ(вулиця Виговського, 34) – 295-82-28; Личаківський відділ (вулиця Театральна, 10) – 235-71-62; Франківський відділ(вулиця Генерала Чупринки, 85) – 237-50-81; Сихівський відділ (проспект Червоної Калини, 66) – 254-64-80; Шевченківський відділ (вулиця Липинського, 11) – 252-28-40. Прийом мешканців у «Єдиних приймальнях» проводиться: в понеділок – з 13.00 до 19.00, з у вівторок, середу й четвер – з 8.00 до 19.00. Записатись на прийом в режимі он-лайн та дізнатись більше інформації про різні види допомог можна на сайті «Львів соціальний»: http://social.lviv.ua/», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради. 

dailylviv.com

До теми

13:23 28 жовтня 2020 р.

13 пітонів віддали у зоопарк на Львівщині

Конфіскованих торік 13 пітонів, яких намагався незаконно перевезти з Польщі в Україну мешканець Чернівецької області, передали зоопарку «Limpopo» у Львівській області.

Рубрика: Ситуації

10:58 28 жовтня 2020 р.

Багатоповерхівка замість скверу: суд дозволив будівництво на вулиці Горбачевського

Львівський окружний адміністративний суд відновив дію містобудівних умов та обмежень на будівництво Карпатським відділенням інституту геофізики ім. С. І. Субботіна НАНУ багатоквартирного житлового будинку з офісними приміщеннями та підземним паркінгом на вулиці Горбачевського, 19 у Львові.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу