Львів’янин Юрій Винничук виграв суд у «регіонала»

21:21 13 січня 2014 р.


Фото: sumno.com

Обласний Апеляційний суд не вважає, що він позбавив честі й гідності нардепа Колесніченка.

Ця установа відмінила рішення першої судової інстанції за позовом цього «регіонала» до письменника-львів’янин  Юрія Винничука про захист честі і гідності. Про це йдеться у повідомленні літератора у на його сторінці в мережі «Facebook»:

«А що я вам сьогодні скажу, браття мої і сестри? А те скажу, що не всі судді бурбели. 

Тільки не бийте мене по голові. Зачекайте. Бо нині сталося неймовірне.

Апеляційний суд Львівської області – тут починають грати литаври і гупати бубни – ВІДМІНИВ – вступають сурми – рішення першої судової інстанції – приєднуються кобзи і бандури – на користь Вадіка Калєснічєнка!!! Себто Вадік передчасно тішився, що виграв суд у «пісатєля Віннічюка».

Чи то революція вплинула, чи якась планета, але ригоанал програв. Хоча він у нас, яко непорочно зачатий, мабуть, подаватиме касацію. 

А тепер, браття мої і сестри, грають арфи і віолончелі. Я виходжу у білому костюмі, в білих рукавичках і кланяюся. Бурхливі оплески. які переходять в овації. За кулісами чути чиєсь хлипання і лайливі слова недержавною мовою. Куртина опускається».

«Таке судове рішення було оголошено нині на судовому засіданні», – додав Винничук у коментарі для «УП.Життя» й пообіцяв надати скан постанови Апеляційного суду Львівської області після того, як тільки вона буде йому передана. Повідомляючи про це в понеділок, «УП.Життя» нагадує, що депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко подав до суду на письменника Юрія Винничука про захист честі, гідності та ділової репутації. Щоправда, раніше повідомлялось, що сам Вадим Колесніченко не пам’ятає, за що саме подав на Винничука до суду.

«На блозі «Української правди» десь в січні або лютому він щось бовкнув на мою адресу. Я почекав, дав коментарі, бачу – він не змінює своєї точки зору. Я і запропонував йому в суді довести, що те, що він поширює, є правдою», – казав тоді депутат.

Юрій Винничук регулярно пише колонки на ТСН. Він також є автором скандального вірша «Убий під...аса». 23 січня 2013 року до Винничука додому прийшли міліціонери і зажадали письмових пояснень із приводу його вірша »Убий під...аса», прочитаного раніше у Києві на заході «Ніч еротичної поезії».

Підставою для цього стала скарга до Генпрокуратури депутата від Компартії Леоніда Грача, який вважає, що згаданий вірш є порнографічним твором, а також містить у собі заклики до насильницького повалення чинної влади. Депутат-комуніст написав звернення після листа політолога Володимира Бондаренка з приводу віршів Винничука.

dailylviv.com

До теми

10:12 27 січня 2021 р.

Поїзд Ужгород – Сянки скоротив маршрут

У зв’язку з виконанням робіт із ремонту об’єктів інфраструктури на дільниці Сянки – Ужгород зазнає тимчасових змін розклад руху приміських поїздів, що курсують у цьому сполученні.

Рубрика: Ситуації

16:37 26 січня 2021 р.

У Львівській області обмежили рух для великогабаритного транспорту

На трасі Ковель-Жовква між с. Тудорковичі – с. Хоробрів Сокальського району Львівської області, у зв’язку із сніговими переметами, для забезпечення роботи снігоочисної техніки обмежено рух для великогабаритного транспорту.

Рубрика: Ситуації

12:24 26 січня 2021 р.

"Компанія Астра" у Львові по 300 годин розглядала скарги на ліфти

З 10 січня 2021 року «Гаряча лінія» міста Львова припинила свою співпрацю з обслуговуючою організацією ПП «Компанія Астра». Причиною такого рішення стала неякісна робота по зверненнях мешканців щодо роботи ліфтів впродовж останніх шести місяців.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу