Львів’яни прощатимуться з волонтером Богданом Дідичем у Гарнізонному храмі
16:48 2 травня 2017 р.
Фото: dailylviv.com
Чин похорону голови громадської організації «Допоможи фронту» розпочнеться в середу, 3 травня, об 11.00.
У Львівській міськраді повідомили у вівторок, 2 травня, що вчора на 41-му році несподівано пішов зі життя відомий громадський діяч та волонтер, голова громадської організації «Допоможи фронту» Богдан Дідич. У ДМР також розповіли, що парастас по ньому розпочнеться сьогодні, 2 травня, о 19.00 у капличці на вулиці Пекарській, 52, а чин похорону – завтра, 3 травня, об 11.00 у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра та Павла. Поховають Богдана Дідича на Личаківському кладовищі. Громада Львова співчуває рідним та близьким.
У Львівській міськраді також розповіли, що з початку навчання у Львівському національному університеті імені Івана Франка на прикладній математиці, Богдан Дідич брав активну участь у громадському русі. Він, зокрема, був активним учасником, організатором громадсько-політичних, культурологічних та соціальних акцій Студентського Братства.
Незмінно брав участь в творчих гуртках та ініціативах факультету, співав у хорі Народного ансамблю пісні і танцю «Черемош». Сповідував активний спосіб життя, пропагував та займався відродженням бойового гопака, часто мандрував Карпатськими горами».
Передчасна смерть Богданового батька поклала на нього додатковий обов’язок піклування за молодшою сестрою-школяркою. Тому він ще під час навчання в університеті почав працювати. Незважаючи на труднощі, не припиняв роботи для загального добра.
Багато хто із львів’ян познайомився із Богданом під час його подвижницької діяльності в Центрі національного відродження імені Степана Бандери, в оргкомітеті Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги» та в Громадській організації «Наша Україна». З початку Революції Гідності Богдан Дідич став її активним учасником.
Ніколи він не гнався за керівними постами, але і не відмовлявся від роботи. Тому, з огляду на організаційний досвід, не боявся очолювати львівську сотню «Удару» на Майдані. Богдан був одним із тих, хто перебував у наметовому містечку майже постійно, координуючи присутність і діяльність сотень людей.
З початком російсько-української війни Богдан Дідич разом з дружиною Уляною почали активно допомагати підрозділам Збройних Сил України, Національної гвардії. Разом із однодумцям, об’єднаними в ініціативу, а пізніше – в громадську організацію «Допоможи фронту», вони створили чітку і дієздатну структуру допомоги війську. За свою волонтерську діяльність неодноразово був нагороджений різноманітними відзнаками Міністерства оборони України та багатьох військових частин.
Про це повідомили сьогодні, 2 травня, в прес-службі Львівської міськради.
Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook