Львів’яни оцінили велоінфраструктуру свого міста на «двійку»

16:08 17 вересня 2013 р.

Безпечним для велосипедистів його назвали лише... 0,6% із них

«Інститут міста», розпиташи мешканців Львова про його велоінфраструктуру, встановив, що вони оцінюють її негативно. Бо максимальні 5 балів не набрав жоден із тих показників, які було запропоновано для дослідження  достатність велосипедних доріжок (1,52), якість велосипедних доріжок (2,06), система ознакування для велосипедистів (1,83), облаштування стоянок вело транспорту (1,83).

А безпечним для велосипедистів назвали Львів лише... 0,6% тих мешканців міста, які мають цдвоколісний транспортний засіб. Натомість серед усіх загалом львівян більшість, 44,8%, вважають, що їздити їхнім, радше небезпечно, 24,2% – що зовсім небезпечно, й тільки 7,9% - що, радше, безпечно, не змогли відповісти – 22,4%.

Серед факторів, які стримують розвиток  велоруху у Львові, його мешканці називають відсутність велодоріжок (37%), острах їздити львівськими дорогами (34,2%), незручність (28,6%), стан здоров’я (20,6%). Відтак на запитання «Чи маєте велосипед?» ствердно ствердно лише 18,2% львів’ян. І тільки 65% із них дозволяють собі використовувати цей засіб для пересування у місті...

 Схоже, для того, щоб змінити цю картину, депутатів і чиновників міської ради також варто пересадити на велосипеди – щоб відчули себе «в шкірі» їхніх власників. Бо поки дивляться на Львів із вікон своїх іномарок – місто буде їм «по коліна»...

dailylviv.com

До теми

15:46 21 січня 2021 р.

Майже 500 будинків на Львівщині без газу

Через зсув ґрунту поблизу Трускавця, 482 будинки тимчасово залишилися без газопостачання. Подія сталася 20 січня близько 18:20 у селі Модричі.

Рубрика: Ситуації

12:40 21 січня 2021 р.

Монастирський комплекс на Львівщині обміняють на 4 дитячі будинки сімейного типу

У м. Рава-Руська за підтримки Європейського Союзу збудують низку дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ) та Центр діалогу українсько-польської культури. Про це розповіли у департаменті міжнародно-технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу