Львів’яни можуть купатися лише в двох озерах, – ЛМР

11:10 6 серпня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді запевнили: «Цього літа є два водні об’єкти, на яких організовано масовий відпочинок з дотриманням усіх вимог безпеки – санітарних норм, належного облаштування пляжу, наявності рятувальних служб і медпункту. Це два озера в селищі Брюховичі».

Про це повідомили в понеділок, 6 серпня, в прес-службі Львівської міськради, де також застерегли: «Інші водойми на території Львова є непридатними для купання».

«У 2018 році купальний сезон відкрито на озерах ТзОВ «Колиба» та ФОП Савчук. На цих озерах проведені необхідні роботи для якісного та безпечного масового літнього відпочинку. Зокрема, очищені плеса і дна водойм, підготовлені і облаштовані пляжі та прилеглі території, позначено межі купання на акваторії. Обладнані медичні пункти, є гучномовне сповіщення і спостереження, рятувальні пости зі всіма необхідними засобами, персоналом. Також двічі в місяць проводять контрольні забори якості води, а також додаткові аналізи – після кожної зливи, оскільки у воду змивається пісок, бруд», – поінформували в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу