Львів’яни 36 624 разів телефонували цього року на «Гарячу лінію міста»

11:45 8 червня 2017 р.

Найчастіше на «Гарячу лінію міста»звертаються з питань житлового господарства, благоустрою, транспорту, ліфтів та водопостачання, найменше – з питань охорони здоров’я, газопостачання та економіки.

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 8 червня: «У кол-центр «Гаряча лінія міста» впродовж січня-травня 2017 року вже надійшли 36 624 звернення від мешканців міста. Найчастіше мешканці звертаються з питань житлового господарства, благоустрою, транспорту, ліфтів та водопостачання, найменше – з питань охорони здоров’я, газопостачання та економіки. Водночас, значно збільшилась кількість дзвінків від мешканців з мобільного телефону – з 501 у квітні до 1 722 дзвінків у травні. Про це повідомили у відділі «Гаряча лінія міста».

«Щодо зареєстрованих звернень на «Гарячій лінії міста», то найбільше їх з питань житлового господарства – зареєстровано 20 298 звернень, щодо благоустрою міста – 3 138 звернень; з питань транспорту – 1 981 звернення; щодо ситуації з ліфтами – 1 895 звернень, з питань водопостачання – 1 776 звернень. Різнотипних скарг від мешканців зареєстровано 1 913. Найменше звернень зареєстровано з питань охорони здоров’я – 41; газопостачання – 80 та економіки – 205 звернень», – поінформували також у міськраді

«Гаряча лінія міста» – міська багатоканальна телефонна служба,  зателефонувавши на яку мешканець міста може отримати потрібну консультацію і швидке реагування на свої скарги, проблеми чи зауваження цілодобово і без вихідних. Зараз нове програмне забезпечення, яке встановили для «Гарячої лінії міста», працює у тестовому режимі, і воно дозволить якісно організувати і прийом звернень, і їх виконання, а також залучити більшу кількість виконавців», – повідомили також у міськраді.

«Також працюватиме окремий портал 15-80, зайшовши на який, мешканець зможе дізнатись актуальну інформацію про роботу служб міста. Виконавцям, тобто працівникам відповідних управлінь чи районних адміністрацій, автоматично приходитиме нагадування про протерміновані звернення мешканців», – запевнили також у міськраді

«24 лютого виконавчий комітет виділив майже 480 тисяч гривень на придбання програмного комплексу Visual service для «Гарячої лінії міста». Відтепер зателефонувати на короткий номер «Гарячої лінії міста» тепер можна не лише зі стаціонарного телефону, як було раніше, а й з мобільного. З 21 квітня дзвінки на скорочений номер «Гарячої лінії» 15-80 доступні для абонентів оператора «Vodafone» безкоштовно. З іншими мобільними операторами Львівська міська рада поки веде переговори про співпрацю, щоб допомогти мешканцям з мобільних телефонів безперешкодно користуватись послугами «Гарячої лінії міста», – повідомили також сьогодні, 8 червня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

21:23 1 жовтня 2020 р.

У Львові і чотирьох районах області знову посилили карантин

На засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося 1 жовтня, було затверджено рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу