Львів'янам повертають гроші, які помилково зняли з них у громадському транспорті

15:29 23 червня 2024 р.

Фото до новини

Станом на сьогодні кошти повернуто вже за понад половину помилкових трансакцій. Всі «подвоєння» планують повернути до кінця наступного тижня.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.com

Пасажирам повертають кошти, що були списані надміру при оплаті проїзду банківськими картками 23 лютого цього року. Нагадаємо, тоді стався збій в роботі фінансово ядра компанії-підрядника е-квитка і частині пасажирів, які у цей день розрахувалися за проїзд банківською карткою, списало подвійну вартість за проїзд. Станом на сьогодні кошти повернуто вже за понад половину помилкових трансакцій. Всі «подвоєння» планують повернути до кінця наступного тижня.

В комунальному підприємстві наголосили, що повернення грошей на рахунки пасажирів відбувається в автоматичному режимі. Інформацію про зарахування коштів пасажир отримує через сповіщення у своєму застосунку на телефоні. 

«Перед тим, як розпочати цей процес, необхідний був час, аби підрядник  - чеська компанія «Мікроелектроніка» - провів ідентифікацію помилкових транзакцій та відтестував механізм автоматичного повернення грошей. 

Починаючи з березня і станом на зараз людям повернуто гроші за понад 18 тис. «подвійних» трансакцій.  Наступного тижня плануємо звершити цей процес. Тож пасажири, яким ще не повернули «подвоєння» оплати, найближчими днями отримуватимуть сповіщення у своєму телефоні про повернення коштів», - зазначили у ЛКП «Львівавтодор». 

Нагадаємо, 23 лютого, відбувся тимчасовий збій у роботі фінансового ядра компанії «Мікроелектроніка, яка є головним підрядником впровадження системи електронного квитка у Львові. Через це у частини пасажирів, які у цей день розрахувалися за проїзд банківською карткою, відбулось «подвоєння» транзакцій. У компанії визнали свою вину та запевнили, що надміру списані кошти будуть повернуті пасажирам.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів