«Львівводоканал» продовжуватиме каналізування вулиць

14:00 18 квітня 2018 р.

У міськраді запевнили: «Цього року більше 1000 мешканців отримають послугу з водовідведення».

Про це поінформували сьогодні, 18 квітня, у прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Як повідомили у ЛМКП «Львівводоканал», у 2018 році це підприємство запланує проводити ремонтні роботи за такими напрямками – капітальний ремонт елементів очисних споруд, реконструкція магістральних водопровідних мереж та реконструкція розподільчих водопровідних мереж. Важливим залишається продовження робіт з каналізування неканалізованих районів Львова. Завдяки проведенню саме цих робіт більше 1000 мешканців отримають послугу з водовідведення».

У міськраді також запевнили: «У 2018 році ЛМКП «Львівводоканал» планує виконати роботи за такими напрямками як капітальний ремонт елементів очисних споруд, каналізування неканалізованих районів, реконструкція магістральних водопровідних мереж та реконструкція розподільчих водопровідних мереж. Щодо каналізування неканалізованих районів, то станом на 1 січня .2018 року в Львові налічувалось 130 неканалізованих вулиць, де проживає 15873 мешканці у 4216 будинках».

Більше подробиць – на сайті ЛМР.

dailylviv.com

До теми

18:40 26 жовтня 2021 р.

У Львові закрили 11 магазинів та ресторанів через недотримання карантину. Назви і адреси

Моніторингові групи продовжують перевіряти заклади харчування, магазини, транспорт та інші суб’єкти на дотримання карантинних обмежень. За підсумками перевірок, прийнято рішення відзавтра призупинити роботу 11 закладів до усунення порушень.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу