«Львівтеплоенерго» ще не повернув гарячу воду 17 будинкам

12:10 10 серпня 2017 р.

У міськраді пояснили: «Причина відсутності гарячого водопостачання – ремонтні роботи».

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 10 серпня, що «Львівтеплоенерго» ще не повернув гарячу воду 17 будинків, а також пояснили: «Причина відсутності гарячого водопостачання – ремонтні роботи на об’єктах теплопостачання – теплових мережах, котельнях і ЦТП».

Зокрема, в Личаківському районі гаряча вода не подається через ремонтні роботи в котельні до будинку №6а на вулиці Довбуша. Завершити роботи й відновити подачу гарячої води планують там 21 серпня.

Натомість у Шевченківському районі гаряча вода не подається до 13 будинків. Зокрема, будинки №1, №15 та №17 на вулиці Під Голоско, №101, пр. Чорновола, №14, №16, №18, №20, №39, №43 та №45 на вулиці Юрія Липи та №4 на вулиці Щепова не отримують гарячу воду через ремонтні роботи в ЦТП на вулиці Юрія Липи. Завершити роботи і відновити подачу гарячої води планують там сьогодні, 10 серпня.

Будинок №14а на вулиці Хвильового не отримує гарячу воду через заміну теплової мережі. Завершити роботи і відновити подачу гарячої води планують там 15 серпня.

Своєю чергою, у Франківському районі гаряча вода не подається до трьох будинків. Зокрема, будинки №68 та №79 на вулиці Єфремова не отримують гарячу воду через реконструкцію теплової мережі. Роботи триватимуть там до 14 серпня.

Натомість будинок №10 на вулиці Тролейбусній не отримує гарячу воду через порив трубопроводу гарячого водопостачання. Ліквідувати порив і відновити гарячу воду планують там сьогодні, 10 серпня.

Про це повідомили сьогодні, 10 серпня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

21:05 22 жовтня 2020 р.

Завтра всі ЦНАП Львова працюватимуть до 19.00

Аби усі могли проголосувати на місцевих виборах, завтра, 23 жовтня, Центри надання адміністративних послуг м. Львова працюватимуть до 19.00 год, щоб видати готові паспорти громадян України усім, хто їх замовляв і має забрати.

Рубрика: Ситуації

09:06 22 жовтня 2020 р.

Уряд змінив межі одного з міст Львівщини

Уряд на засіданні схвалив проекти постанов Верховної Ради про зміну і встановлення меж семи населених пунктів. До цього часу межі цих міст були не встановлені та юридично не закріплені.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу