«Львівтеплоенерго» буде проектувати будівництво сміттєзаводу п’ять місяців

15:24 16 червня 2017 р.

Міський голова Львова запевнив: «Уже цього року ми зможемо розпочати перші будівельні роботи».

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 16 червня: «Комунальне підприємство «Львівтеплоенерго» отримало повноваження для розробки проекту сміттєпереробного заводу на території ТЕЦ-2. Будівництво сміттєпереробного заводу на цій території дозволить в перспективі використовувати технологію спалення сміття для виробництва додаткової теплової енергії для міста. Про це під час традиційного відеозвернення до мешканців міста сказав мер Львова Андрій Садовий».

Дослівно ж він розповів: «У п’ятницю ми ухвалили ще одне важливе рішення в справі поводження з твердими побутовими відходами. Наше комунальне підприємство «Львівтеплоенерго» отримало повноваження для розробки проекту сміттєпереробного заводу на території ТЕЦ-2».

Андрій Садовий також нагадав: «Як ви знаєте, раніше французька компанія «Ежіс» оприлюднила експертний висновок, яким визначила цю ділянку найбільш оптимальною для спорудження такого підприємства. Будівництво сміттєпереробного заводу на цій території дозволить в перспективі використовувати технологію спалення сміття для виробництва додаткової теплової енергії для міста».

Міський голова Львова також запевнив: «Розробка проекту триватиме п’ять місяців і вже цього року ми зможемо розпочати перші будівельні роботи».

Про це повідомили сьогодні, 16 червня, у Львівській міськраді.

dailylviv.com

До теми

18:50 27 лютого 2021 р.

Пасажири з квитками до чи з Івано-Франківщини зможуть їхати без обмежень до 6 березня

Згідно з постановою №154 Кабінету міністрів України від 24 лютого Укрзалізниця з 7 березня і до кінця дії посиленого карантину в Івано-Франківській області призупинить висадку та посадку пасажирів у регіоні.

Рубрика: Ситуації

14:54 27 лютого 2021 р.

У Чернівцях у лікарні людина загинула від вибуху

27 лютого о 13:15 у м. Чернівці по вул. Героїв Майдану, 226 в палаті на 2 поверсі п’ятиповерхової будівлі Міської клінічної лікарні № 1 стався спалах кисневої труби.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу