«Львівтеплоенерго» подає опалення з дотриманням температурного графіку, – ЛМР

10:44 28 лютого 2017 р.

У міськраді нагадали, що мешканці можуть регулювати подачу теплової енергії безпосередньо в будинках.

У міському комунальному підприємстві «Львівтеплоенерго» повідомили сьогодні, 28 лютого, що опалення до будинків подається відповідно до температурного графіку подачі теплоносія. За словами тепловиків, відповідно до встановлених норм і правил, температура теплоносія, який подається до будинку, залежить від температури зовнішнього повітря. Згідно з встановленим температурним графіком, температура теплоносія зменшується, якщо надворі тепло і, навпаки – збільшується, якщо надворі холодно.

Про це поінформували сьогодні, 28 лютого, у Львівській міськраді, де також нагадали, що мешканці можуть регулювати подачу теплової енергії безпосередньо в будинках – відкрити або закрити подачу теплоносія на будинковому вводі. Зокрема, при підвищенні температури зовнішнього повітря вище +6… +80С повністю перекривається подача теплоносія на будинок (перекривається тепловий лічильник або запірно-регулююча арматура на подаючому трубопроводі вузла управління системою центрального опалення будинку), а при зниженні температури зовнішнього повітря вище +6… +80С подача теплоносія відновлюється.

«Таке місцеве регулювання споживання теплової енергії повинна виконувати відповідальна особа призначена мешканцями будинку. Найкраще, коли ця особа живе в даному будинку. Часткове прикриття теплового лічильника (запірно-регулюючої арматури) не допускається!», – зазначили також у ЛМР

«Регулювання подачі теплоносія мешканцями будинку дає можливість їм не залежати від регулювання подачі тепла теплопостачальною організацією та економити кошти. У «Львівтеплоенерго» наголосили: «Сьогодні 96% усіх наших споживачів житлового фонду, який обслуговує «Львівтеплоенерго», мають загально будинкові лічильники. Отож, вони самі можуть регулювати подачу тепла в будинок: встановлювати комфортну для них температуру та економити кошти. Однак, потрібно це робити технічно правильно», – повідомили також сьогодні, 28 лютого, в прес-службі Львівської міськради.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів