«Львівтеплоенерго» ліквідує дві підвальні котельні й побудує модульну

09:42 3 серпня 2016 р.


Фото: 20minut.ua

У міськраді анонсували в середу: «Будуть проведені ремонтні роботи з реконструкції котельні і теплової мережі на вулиці Коперника, 27 та котельні на вулиці Левицького, 67 тощо».

«ЛМКП «Львівтеплоенерго» ліквідує дві підвальні і побудує нову модульну котельню», – повідомили сьогодні, 3 серпня, в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Як повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго», цього року заплановано збудувати ще одну модульну котельню на вулиці Коновальця, 103. За словами тепловиків, будівництво нової модульної котельні дозволить ліквідувати дві підвальні котельні на вулицях Коновальця, 99 і Коновальця, 103.

Обладнання в цих котельнях відпрацювало свій термін експлуатації, ККД котлів не більше 60%. Натомість, у модульній котельні буде встановлено сучасне обладнання, яке забезпечить значну економію енергоносіїв: котли з високим ККД – не менше 92%, насосні агрегати з частотним регулюванням обертів двигуна, прилади обліку, автоматизація і погодне регулювання котлами.

Також будуть проведені ремонтні роботи з реконструкції котельні і теплової мережі на вулиці Коперника, 27 та котельні на вулиці Левицького, 67 тощо. Нагадаємо, під час літньої ремонтної кампанії ЛМКП «Львівтеплоенерго» готує до нового опалювального сезону усі об’єкти теплопостачання, які є на балансі підприємства – 100 котелень, 133 ЦТП, 431 кілометр теплових мереж».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу