Львівський Центр надання послуг учасникам АТО тимчасово очолила Оксана Рубай

19:35 19 липня 2016 р.


Фото: скріншот з «YouTube»

У міськраді пояснили: «Важливо, аби цією роботою курувала професійна та фахова людина».

«Як повідомили у відділі кадрів Львівської міської ради, тимчасово виконання обов’язків керівника Центру надання послуг учасникам бойових дій покладено на Оксану Рубай, яка очолює подібну структуру – Львівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді», – повідомили сьогодні, 19 липня, в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:.

У відділі кадрів Львівської міської ради розповіли: «Зараз є дуже багато робіт в Центрі надання послуг учасникам бойових дій, адже це інституція, яка працює з учасниками бойових дій та членами їхніх сімей у всіх напрямках – соціальному, психологічному тощо. Важливо, аби ці процеси не переривались, тому прийнято рішення тимчасово покласти обов’язки керівника на Оксану Рубай, яка очолює Львівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Робота цього центру є у багатьох аспектах подібною до роботи Центру надання послуг учасникам бойових дій. Важливо, аби цією роботою курувала професійна та фахова людина».

dailylviv.com

До теми

13:10 1 березня 2021 р.

У ПП "Шегині" вперше онлайн показали, як пішоходи проходять контроль у час карантину (відео)

Сьогодні, 1 березня, західне регіональне управління Держприкордонслужби України продемонструвало онлайн особливості пропуску пішоходів через українсько-польський кордон під час дії карантинних обмежень.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу