Львівський окружний адмінсуд зобов’язав забезпечити доступ до озера «Задорожне»

15:22 30 вересня 2015 р.


Фото: facebook.com/sprynskyy

Провадження у справі закрито у зв’язку з добровільним виконанням відповідачем – Миколаївською РДА – позовних вимог прокурора.

«За позовом прокуратури Миколаївською райдержадміністрацією вжито заходів для усунення порушень вимог законодавства щодо загального доступу громадян до озера «Задорожне», – запевнили сьогодні, 30 вересня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також повідомили:

«Миколаївським міжрайонним прокурором у березні 2015 року до Львівського окружного адміністративного суду подано позов до Миколаївської районної державної адміністрації, у якому просив суд зобов’язати Миколаївську РДА вжити відповідних заходів щодо усунення порушень, зазначених в приписі Державної екологічної інспекції України у Львівській області. Йшлося про демонтаж з прибережної захисної смуги водойми «Задорожне» об’єктів, що не відповідають встановленому режиму господарювання у прибережних захисних смугах, розірвання у судовому порядку договорів оренди землі та зміну цільового призначення земель навколо вказаної водойми з категорії земель промисловості в землі водного фонду. Після тривалого розгляду справи, за участю прокуратури Львівської області 29 вересня поточного року ухвалою Львівського окружного адміністративного суду провадження у даній адміністративній справі закрито у зв’язку з добровільним виконанням відповідачем (Миколаївською РДА) позовних вимог прокурора».

dailylviv.com

До теми

19:39 22 жовтня 2021 р.

Завтра мешканці Львова підуть в поліцію зі скаргою на догхантерку

Жителі мікрорайону Сихів у Львові звинувачують місцеву жінку в отруєнні безпритульних тварин, білок та господарських тварин. Люди стверджують на камеру, що їхня сусідка розкидає отруєне м’ясо в лісопарку на Сихові та біля будинків.

Рубрика: Ситуації

13:44 22 жовтня 2021 р.

Закрили 4 магазини і попередили 4 ринки: у Львові покарали порушників карантину. Перелік (відео)

У Львові впродовж п’яти днів моніторингові групи перевіряють заклади харчування, магазини, транспорт та інші суб’єкти на дотримання карантинних обмежень. За підсумками перевірок уже складено десятки протоколів та прийнято рішення закрити чотири магазини до усунення порушень. Ще чотирьом ринках дали попередження. Також на одного водія наклали штраф.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу