Львівський облвійськкомат очолив Олександр Тіщенко

11:10 13 травня 2016 р.

Фото до новини


Фото: lv.20minut.ua

Підполковник Олександр Тіщенко як учасник бойових дій має бойовий досвід та досвід керування на обласному рівні.

Підполковник Олександр Тіщенко – т.в.о. військового комісара Львівського обласного військкомату. На цій посаді він замінив полковника Миколу Садовського – повідомили сьогодні, 13 травня, «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Представлення нового комісара відбулося 11 травня у Львівському обласному військовому комісаріаті. Олександр Тіщенко запевнив, що готовий почути усіх та швидко реагувати на нові проблеми.

Підполковник Тіщенко народився у Буську в 1975 році. Він розпочав свою військову кар’єру ще у юності, вступивши до Львівського військового ліцею імені Героїв Крут. Потім закінчив Одеський інститут Сухопутних військ України.

Перед тим, як очолити Львівський обласний військовий комісаріат, Олександр Тіщенко обіймав посаду військового комісара одного з районних військових комісаріатів Львова. Окрім того, Олександр Тіщенко як учасник бойових дій має бойовий досвід та досвід керування на обласному рівні, адже з липня 2014 до квітня 2015 року він перебував на посаді військового комісара Львівського ОВК».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини