Львівський центр зайнятості допоміг торік 54,7 тисячі шукачам роботи

10:10 2 лютого 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

В облдержадміністрації запевнили: «Найбільшим попитом на ринку праці користуються робітники з інструментом».

У прес-службі Львівської облдержадміністрації повідомили сьогодні, 2 лютого: «Минулоріч в області за сприяння Львівського обласного центру зайнятості працевлаштували 54,7 тисяч шукачів роботи. З них 68% знайшли роботу до набуття статусу. Працевлаштований був кожен третій безробітний. Про це розповіла в.о.директора Львівського обласного центру зайнятості Оксана Іванчук».
Оксана Іванчук також зазначила: «2017 рік для ринку праці відзначився активізацією. Значно зросла кількість роботодавців, які заявили до центрів зайнятості свої вакансії. Загалом впродовж 2017 року було зібрано понад 71 тисячу вакансій, з них 73% – це вакансії для робітників».

«Для покращення працевлаштування безробітних Центр зайнятості запровадив нові форми роботи та сучасні сервіси. Це електронна черга, можливість розміщення відео-резюме, онлайн-співбесіда безробітних з роботодавцями, відео-презентація та відео-вакансія підприємства», – поінформували також в облдержадміністрації

«На сьогоднішній день найбільшим попитом на ринку праці користуються робітники з інструментом. Попит на таких фахівців складає 31% загальної кількості попиту. Заробітні плати, які пропонуються роботодавцями є цілком достойними для того, щоб працювати в Україні. І тому одним з пріоритетів цього року буде продовження інформаційної кампанії Служби зайнятості «Живи та працюй в Україні», – повідомили також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

11:31 21 червня 2021 р.

У Львові загасили кухню Kraft Burger

Унаслідок пожежі знищено технологічне обладнання кухні на площі 15 метрів квадратних.

Рубрика: Ситуації

10:04 21 червня 2021 р.

У Львові 22 червня гаситимуть "пожежу" на стадіоні Арена Львів

22 червня 2021 року о 10 год 00 хв на ДП «Арена Львів»(м. Львів, вул. Стрийська, 199) відбудуться показові навчання щодо демонстрації можливостей сил Територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу