Львівську обласну раду пікетують невдоволені

12:00 5 грудня 2017 р.


Фото: zik.ua

На вулиці Винниченка – мітинг.

«На вулиці Винниченка – мітинг, перекрита вулиця, близько 400 пенсіонерів МВС. А 50 працівників перенатального центру – за недовіру головному лікарю», – повідомили сьогодні, 5 грудня, на сторінці громадської організації «Варта 1» в інтернет-мережі «Facebook», де також поінформували: «До 15.00 члени «Всеукраїнського союзу учасників бойових дій, ветеранів військових служб, учасників АТО та правоохоронних органів Львівської області» проведуть мітинг з метою обговорення, затвердження та передачі звернення щодо перерахунку пенсій військовим пенсіонерам. Запланована кількість учасників заходу – до 2000 осіб. До 15.00 ГО «Відродження Львівського перенатального центру» на проведуть мітинг з приводу висловлення недовіри головному лікарю ЛОКПЦ та подальшого фінансування реконструкції ЛОКПЦ.  Запланована кількість учасників заходу – до 100 осіб».

dailylviv.com

До теми

12:05 27 вересня 2021 р.

У торгівельно-розважальному центрі Львова оселився громадянин однієї з країн Західної Європи

Громадянина однієї з країн Західної Європи викрили оперативники управління міграційної поліції головного управління Національної поліції у Львівській області спільно з співробітниками головного управління державної міграційної служби у Львівській області в рамках проведення операції «Мігрант».

Рубрика: Ситуації

21:07 26 вересня 2021 р.

Чому виламані двері і хто прорвався у приміщення: завтра у Дрогобичі з'ясовуватимуть правомірність перевірки ліцею (відео)

У понеділок відбудеться брифінг щодо питання участі посадовців РДА у правомірності перевірки ліцею ім. Богдана Лепкого на предмет проведення навчального процесу.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу