Львівську міськраду пікетують через сміття й МАФи

15:05 2 березня 2017 р.

  • 0


Фото: зі сторінки громадської організації «Варта 1» в інтернет-мережі «Facebook»

ЛМР «переформатувала» допуск громадян до Ратуші в день засідання сесії.

Пікети громадських активістів знову супроводжують сесію Львівської міськради. Люди виступають проти встановлення у межах міста сміттєсортувальних ліній та ущемлення прав власників МАФів. Зокрема, представник громадської організації «Розвиток громади» Оксана Маруняк. Зазначила: «Ми вкотре нагадуємо міському голові і депутатам, що не дамо розмістити у себе під оселями сміттєсортувальні лінії, які вже почали монтувати у Рясному і збираються встановити в інших районах міста».

Про це повідомив сьогодні, 2 березня, кореспондент агенції Укрінформ. За його словами, міська рада «переформатувала» допуск громадян до Ратуші в день засідання сесії. Тут уже не вимагають акредитації, але пропускають за службовими посвідченнями. Охорону мерії посилили десятками муніципальних дружинників, а на вході на другий поверх, де розміщена сесійна зала встановлено  рамку-металошукач.

Кількість присутніх на засіданнях представників громадськості буде обмежена кількістю стільців у відповідному секторі сесійної зали. При цьому першочергове право на місце в сесійній залі мають ті мешканці, які записалися на виступ під час засідання, а також львів’яни, яких безпосередньо стосуються проекти ухвал (наприклад, може прийти на сесію мешканець, який претендує на одержання земельної ділянки). 

Львів’яни, які бажають виступити на засіданні сесії, мають записатися на виступ в управлінні «Секретаріат ради» не пізніше ніж за дві доби до засідання.

Про це повідомили сьогодні, 2 березня, в агенції Укрінформ.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:17 4 квітня 2020 р.

З 6 квітня у Львові буде легше їздити автомобілем, ніж ходити пішки

Роз’яснення щодо нових обмежувальних заходів на період карантину, запроваджених Кабінетом Міністрів з 6 квітня 2020 року, яке Урядовий портал розіслав у медіа. Публікуємо роз'яснення без змін, але з виправленням мовних помилок, зроблених в оригіналі тексту.

Рубрика: Ситуації

15:37 4 квітня 2020 р.

Помер ексректор Львівського національного університету ім.І.Франка

На 74-му році життя відійшов у вічність український фізик, політик і громадський діяч, колишній міністр освіти України та ректор Львівського національного університету імені Івана Франка Іван Вакарчук.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу